Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra várhatom az első GYÁST?

Mikorra várhatom az első GYÁST?

Figyelt kérdés
Szeptember végén szültem,a családit azt kapom és az egyszeri anyaságit is megkaptam már.Dec. elején jött egy papír az OEP-től hogy azt még töltsem ki és küldjem vissza 8 napon belül.Visszaküldtem de azóta semmi.Meddig várjak még? Feleslegesen nem akarok reklamálni.A válaszokat előre is köszi!!
2009. jan. 8. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szept. elején szültem,dec 15-én megkaptam a tgyást.Nekem is volt hiányosság,amit pótolni kellett(szülési igazolás).Szóval szerintem neked is max még 1-2 hét lehet,míg utalnak,meg végülis most voltak az ünnepek,amiatt alapból csúszik most minden kifizetés...Én azt mondom ha 1-2 héten belül nem utalnak akkor telefonálj rájuk.
2009. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én szept.30-án szültem. Későn küldtem be a papírokat,és pótolni is kellett néhány dolgot,de aztán karácsony előtt megkaptam a 2 havit egyben.
2009. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!