Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom most töltöttet a 3....

Kislányom most töltöttet a 3. hónapot. Mikor várhatom az első gagyogást, gügyögést?

Figyelt kérdés
Már nagyon kíváncsi vagyok!!!!!!!!!
2010. jan. 8. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Hát szerintem holnap
2010. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húú ez nagyon változó,minden baba máskor kezdi.Majd rájön,hogy akkor a legjobb "beszélni"amikor a szájában van a keze,mert akkor sok minden kijön pl.az én lányom így szokta mondani:kaja,te,pfflű,blű,klű

Ezt kb 3 és fél hós kora óta mondja.

2010. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is már írták : minden baba más ütemben fejlődik. Az én kislányom pl két hónapos sem volt mikor először gügyögött, azóta egyre többet, és változatosabban, és be sem áll a szája :))

Most lesz 5 hónapos, viszont még nem fordult át eddig csak a hátáról az oldalára. Ahogy ők érzik úgy csinálják, ezt senki nem tudja megmondani előre.

Jó babázást!

:))

2010. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tőlem egy hónapos korában kérdezte a védőnéni, hogy gagyog-e már. Miért, mondom, már kellene?????? Aztán kiderült, hogy tulajdonképpen minden hangadás gagyogásnak számít, ami nem sírás. És egy hónaposan már tényleg "mondott" olyanokat, hogy hőőő, hóóó, góóó.


Most 10 hetes, és néha elcsípek két szótagos gagyogásokat is: aga, ege, ökö...ilyeneket.

2010. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!