Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hónapos kismama észre...

5-6 hónapos kismama észre veszi, ha valami baj van a bébivel? Ugyanúgy elkezd vérezni, mint az első hetekben, vagy észre sem lehet venni, ha baj van? Ma még nem éreztem mozgást sem.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2009. dec. 15. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, tapasztalatból irom. De ha még csak ma nem mozgott ne izgulj, lehet csak lusti, és este meg nem fog békén hagyni. Feküdj hanyatt egy darabig, általában olyankor szoknak jelezni, és egy kicsit óvatosan nyomkodd meg a hasad, hátha arra felébred. Ha viszont napokig nem éreznél mozgást akkor irány a doki. Szoritok, hogy ne legyen baj! Szerintem csak alszik.
2009. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. És sajnálom a veled történteket.
2009. dec. 15. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
az én babám mindig beindult, ha a fülhallgatót a hasamra tettem és zenét hallgatott. Azt is megpróbálhatod
2009. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az a véleményem és tanácsom hogy ha vérzel minden kép keresd fel az orvosod,legalább tanácsért!Esténként élénkebbnek tűnnek,feltétlenül figyeld meg este és ha éjszaka sem mocorog azonnal kórház,plána ha még vérzel is!Könnyen elveszítheted,tapasztalatból írom!
2009. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a csokira azonnal reagalt mindig.egy probat meger!
2009. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!