Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándékozás, de hogyan?

Ajándékozás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várom, akiknek 2 azonos nemű gyerkőce van.


A nagyobbik rengeteg játékot kapott már, így a kicsinek nem tudjuk, mit vegyünk karácsonyra, szülinapra. Decemberben lesz 1 éves.

Ti hogy oldjátok meg, hogy használható játékot kapjon a kicsi, ami még nincs? Én ugyanis nem akarok 2 járás segítőt, 2 bébitaxit, stb...


2010. szept. 5. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Persze,hogy nem kell ugyan azokat venni neki.Biztos vannak újabb játékok amit megvennél neki.Mennyi a kettő között a korkülömbség?
2010. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bemásolok Neked egy oldalt: [link] itt keresgélhetsz és biztosan lesz valami ami mégsincs.De ezenkívűl van nagyon sok jó oldal még.

2010. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21 hónap van köztük:) fiúk
2010. szept. 5. 15:31
 4/5 anonim válasza:
egy 2x2x2-es rubik kocka, nem túl bonyolult és még fejleszt is a gyermek logikáján
2010. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én teljesen átérzem a problémádat, mert én is ezzel "szenvedek". Kérdést is tettem fel emiatt már korábban. Nekem lányaim vannak, 3 év korkülönbséggel, a kicsinek jövő héten lesz a szülinapja. Másfél hónapja agyalok, nézelődök boltokban, neten, hogy mi legyen a szülinapi ajándék. Mert a nagy már megkapott minden olyasmit, ami hasznos és illik egy kislányhoz. Én sem akarok minden játékból több darabot, mert felesleges és helyünk sincs rá. Én úgy gondolom, hogy most az 1-2-3 évben nehezebb, utána már, nagyobb gyerekeknek úgyis kialakul az egyénisége, így egyre inkább személyre szabott ajándékot kaphatnak majd (pl. az én nagyobbikom nem nagyon játszik babákkal, inkább pónimániás, de lehet, hogy a kicsi meg imádni fogja az öltöztetős babákat, vagy a macikat)Meg nagyobbaknak egyre több jó, értelmes játék van, épp tegnap voltunk játékboltban, és külön hatalmas polc volt pl. a különböző tudományos-kísérletezős játékkészleteknek, iskolás korban már az ilyenek is tök jó ajándékok lesznek szerintem.


Mi egyébként most1. szülinapra a FP ugráló zebra mellett döntöttünk, miután 4-5 órányi játékbolt kutatás után sem találtunk semmit, ami még nem lenne, és érdekelne egy 1 évest. Ezt meg kipróbálta az egyik helyen, imádta, így most ez lesz a nagy, közös családi ajándék.

2010. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!