Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órakor ébred reggel a...

Hány órakor ébred reggel a gyereked? Alszol addig vele te is, vagy kelsz korábban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Én felkelek hatkor amikor a férjem elmegy reggel dolgozni mert van hogy készitek neki reggelit/ebédet.


A gyereket nem keltem fel de max fél kilencig hagyom aludni.

2010. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiam nyolc óráig szokott aludni általában.Én akkor kelek, amikor ő.
2010. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Lányom 21 hónapos, 8-9 (van mikor fél 10-ig) alszik. Addig alszom vele én is. Későn fekszünk.
2010. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amíg ő alszik addig én is Kb. 8-ig aslzik.
2010. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6-fél 7 felé ébred.de inkább 6.én olyankor már fent vagyok,bár még nm kelek fel.áthozom hozzám,és van hogy még fél órát szundizik,vagy csak pihenünk az ágyba.Direkt csinálom így,mert nem szeretném ha arra szokna,hogy 6-kor már lehet hancúrozni,játszani,jönni,menni.kicsit hihizzen még,aztán 7 felé indulhat a nap.
2010. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam olyan 8-9 körül ébred. Van hogy én is elalszom addig, de ez ritka. Én álltlában 7-körül kelek, mikor apa megy dolgozni.
2010. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész család fél 7-kor kel, a férjem fél órával korábban. A gyerekek másfél, 7 és 10 évesek.
2010. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én általában fél 7 -7-kor kelek. a lányomat legkésőbb fél kilenckor költöm. Amikor párom itthon van, akkor alszok fél 8-ig. ő meg sokszor a gyerek után ébred. :)
2010. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hétköznap eleve korábban kelek, bölcsibe és munkába megyünk. Én 6-kor, manót 7-kor keltem. Nagyjából menetkész vagyok, mire Őt felkeltem, hogy már csak a vele kapcsolatos dolgokkal kelljen foglalkozni. Tejci, pelus, öltözés stb. Hétvégén kislányom nem ébred 8, fél 9 előtt, de Én akkor is fél 8 felé felkelek már, hogy pár dolgot addig is meg tudjak csinálni, amíg alszik, annyival több időm van rá. :-)
2010. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
most van áttérőben, épp most változik a szokása. Ma pl. 8-ig aludt. A páromnak 7-kor csörög az óra, kb. fél 8 körül kel, én is ébredek, beszélgetünk, de nem kelek, tehát nem öltözök fel, esetleg felkelek WC-re vagy reggelit készítek neki. Ha a kicsi 6-7 közül ébred, megetetem, utána visszafekszek és addig alszok, míg ő is, fél 9-9-ig.
2010. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!