Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok járókát?

Használtatok járókát?

Figyelt kérdés
Ha igen mikortól és elvolt benne a kicsi?
2010. szept. 1. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
7 hós, nincs és már nem is lesz. Persze, ha nagyobb házban laknánk, nem panelban, talán lett volna, az a bébikarám tetszett volna, az jó nagy. Az én babám egyébként sem a pihenőszékben, sem a hordozóban nem maradt meg, valszeg a járókában sem. Ha muszáj, az ágyába teszem arra az időre.
2010. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. A kiságyban se maradt meg,csak a földön. Szerintem azért hülyeség a járóka,mert amig nem kúszik,mászik,akkor úgyis ott marad,ahova letetted pl játszószőnyegen a földön. Ha már tud helyet változtatni,akkor meg kinzás bezárni olyan kicsi helyre,ahol alig tud mozogni.
2010. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, kezdettől. Az van itt a nappaliban, abban vannak a játékai, a kiságyban egyáltalán nincsenek. Nagyon jól elvan benne azóta is, öt hónapos.
2010. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első babának még vettünk, de nem maradt meg benne, ordított, ha csak meglátta. A kicsiknek már nem is vettem, nem tartottam szükségesnek. Amíg picik voltak, nagyon jól elvoltak a nappaliban a szőnyegre terített pléden, játszószőnyegen. Amikor meg kúszni, mászni, járni kezdtek, övék volt az egész ház (kiv. wc, fürdő). Nem bántam meg, mert a mozgásuk nagyon gyorsan fejlődött így, hogy bőven volt helyük mozogni, gyakorolni. A házimunkát is nyugodtan el tudtam végezni így is, ha utánam jöttek, bevontam őket is...
2010. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van,6 szögletű,szereti és 5 hónapos korában kapta.Most 6 hónapos.

Állítható a magassága is. Tök jó.Pörög és forog benne :)

Mi is panelban lakunk és nem nagy lakás. Örülök hogy megvettünk Neki a járókát.

2010. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen használom, most egy éves és utálja sajnos, soha nincs el benne... de a biztonsága érdekében néha muszáj beletennem, ha nem tudok rá figyelni (értelemszerűen akkortól használom, ahogy tudott már helyet változtatni), a kiságyban is ugyanúgy ordítana, így azt inkább meghagyom csak alvásra, így a járóka a "mumus"
2010. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk sincs és nem is lesz, a földön taparó+pléd rajta, és tökéletesen elvan, oda forog ahova akar.
2010. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött, még mindig használja, 13 hónapos. rászoktattam, hogy reggeli és ebéd után egy ideig ott játszik. Rengeteg játékot tettem bele! Reggeli után megfőzöm az ebédjét, elmosogatok stb, addig elvan benne, ebéd után szintén. Aztán ha nyávog, kiveszem...:))
2010. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!