Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hónapos korág...

A baba hány hónapos korág használtátok a járókát?

Figyelt kérdés
Lassan két kézzel sétálva fog menni a babám, vajon meddig lesz el a járókában?
2010. jún. 30. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónaposan kezdett el önállóan járni. Nem hagyta hogy vezessük. Onnantól kezdve csak akkor volt a járókában, ha valami olyan dolgom volt ami miatt muszáj volt beletenni.
2010. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon,nagyon ritkán tesszük a járókába,akkor is csak pár percre,nem szeretem rács mögé zárni,inkább a szőnyegen mászik.Mikor kisebb volt,akkor a pihenőszékbe fektettem.
2010. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg felmosok a lakásban, ott van, másfél éves. Amúgy már csak játéktárolásra használjuk a járókát. Heti 1 felmosás, 10-15 perc, ennyit van benne.
2010. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem járókánk volt, hanem utazóágy. Abban volt napközben, de 8 és fél hós korában már nem szeretett "bezárva"l enni. Azóta habtapi van a nappali egyik sarkában, az az ő birodalma. Na meg az egész lakás. :)
2010. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kislányunk és a mai napig szívesen üldögél benne és játszik. Már nem marad el hosszú ideig benne, kb 30-40 percet, de nekem az is jó,mert végzem a dolgom nyugodtan.
2010. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisgyermekes lakásban milyen gyakran mostok fel? (Mászó-járó gyerekek)
2010. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt járókánk. Amíg pici volt a kiságyban, utána hordozóba volt. Aztán meg jött, mernt mászott. Amíg aludt, addig főztem, mászós korszakában. Ma már együtt főzünk 16 hós. Nekünk 2,5 szobás panellakásunk van, heti 2x porszívó, 1x törlés. Ez így volt mászós korszakában is.
2010. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!