Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hónapos korától...

A baba hány hónapos korától és meddig használtátok a járókát? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már két hónapos korától beletettem. Érdemes, mert amíg pl házimunkát végzek, nem mászkál el.
2010. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk egyet kölcsön, de nagyon nem használjuk. A kisfiam 6hónapos korában kaptuk, most 10 hós, de ha össz. 1 órát benne töltött a 4 hónap alatt, akkor sokat mondok. Csak ha elfutok wc-re, akkor teszem bele, de ennyi erőből a kiságyába is betehetném addig. :) Szerintem túl kicsi, ezért ha már mászik a gyerkőc, nincs elegendő helye benne.

De gondolom erről is megoszlanak a vélemények. Remélem, tudtam segíteni.

2010. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első fiamnak egyáltalán nem volt járókája. A földön alakítottam ki neki játszósarkot. Több takaró letakarva lepedővel na meg rákerült a játszószőnyeg és a játékok. Amíg nem nagyon haladt tökéletes kis hely volt. Amikor meg megtanult mászni minden veszélyforrás (konektor) el lett takarva és a szobaajtóba került egy gyerekrács. Egyáltalán nem hiányzott a járóka. Most a picur 16 hetes és az utazóágyat használjuk neki nappalra mert a nagyobb miatt most nem lehet a földön:) De szeptembertől, mikor ovi lesz szintén kint lehet ő is egész nap:)
2010. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is játsósarok volt,néha bevettük asonlo célra a utazóágyunkat,ezt ugye járókának használhatod,de fordiva nem:)
2010. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hós kora óta használom.Most 10,5 hónapos és már lépked úgyhogy elég szűkős
2010. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt.
2010. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, de sarokban áll, most 7 hós a fiam.
2010. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!