Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyermekes anyukák, ti...

Többgyermekes anyukák, ti hogyan, mennyit és mikor szoktatok pihenni?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy én nagyon ritkán pihenek. Még most, vasárnap is, mikor alszanak délután , én itt vasalok, mint a gép... S azon álmodozom, mikor lesz egy olyan napom, amikor legaláb délután pihizhetnék egy kicsit...
2010. aug. 29. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én bizony be szoktam iktatni olyan napokat,amikor nem csinálok semmit.Pihenek,heverészek,tévézek.Iskolaidőben a gyerekek nincsenek itthon-4 van,mind ovis-sulis-,úgyh csak a vacsora fontos.

Engem ezen kívül kikapcsol a kreatívkodás és a számítógépes játék.:))A párom hét közben nincs itthon,mert máshol dolgozik,de hét végén elviszi egyedül a gyerekeket 1-2 órára sétálni,játszani,akkor is pihenek kicsit,sőt,néha egész napos szabadságot kapok.:))

2010. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!