Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél fekete babakocsit?

Vennél fekete babakocsit?

Figyelt kérdés
Vagyis a mózeskosara teljesen fekete!
2010. aug. 21. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nem vennék, szintén a nap miatt.


14:34 ilyenkor, nyáron hogy óvod a naptól, amikor 30 fok van még 5 óra után is? max., ha nem viszed ki, de akkor meg minek?

2010. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fekete babakocsim van, fehér virágmintával, de a fekete dominál.Augusztusi a babám, igaz már 1éves.Nem bántam meg a színt, ha sétálunk és meleg van (bár tűző napon semmilyen kocsiban nem sétáltatod a kicsid) textilpelust terítek a tetejére és van fehér színű napernyőnk.Belül bármilyen csüngő dolgokkal fel lehet dobni, hogy ne a fekete szövetet bámulja a baba.És ne feled januári napsütésben szívja a fekete a napot.Akkor még jó is a sötét szín.

2010. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én vennék, nagyon tetszett nekem is a fekete alapon fehér virágos, de kaptam egyet ajándékba, ami sötétkék-sárga így végül nem vettük meg. a sötétkékben is meleg van, ez télen inkább előny, nyáron meg így is, úgy is meleg van, de nem a tűző napon kell sétálni és kész.
2010. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 21. 16:20
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

naná!!!

a miénk ABC Design 3Tec, tök fekete a váz és a mózes+ sportülés is. Szerintem nagyon vagány! :))

Január 24.-én szültem én is, áprilisban már nem használtuk a mózest, mert annyira érdekelte a világ, abból meg nem látott ki és nem maradt el fekve. Ekkor csak hordozóval használtuk, aztán mióta jó a sportülés, már azt használjuk.

2010. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem !
2010. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!