Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit láthatott vagy érezhetett...

Mit láthatott vagy érezhetett a temetőben?

Figyelt kérdés
Múlt héten a temetőben jártunk (apukám sírjára vittünk virágot)férjemmel és 7 hónapos kisfiammal. Bementünk a temetőbe és amint a sírokhoz értünk elkezdett nyűgölődni a baba, majd sírni. Odamentem apukám sírjához én tettem vettem, elültettem a virágokat, addig párom tologatta a bébit, csak sírdogált..kivette a kocsiból, akkor is sírdogált. Ekkor még nem gondoltunk semmire. Bár párom feltűnően ideges volt. Aztán tegnap ismét kimentünk öntözni és virágot vinni. Megint ugyanaz a szituáció, amint beértünk a bekötőútról a sírok mellé, kisfiamnak ismét görbül a szája, párom azonnal megfordult és kifelé tolta a babát, majd menet közben visszaszólt, szerintem valamit lát! A hideg futkozott rajtam, én ilyesmire sose gondoltam volna, azt hittem, szimplán nem tetszik neki a temető. Aztán mikor végeztem kimentem én is és akkor mondta a párom, fiúnk úgy nézett rá, mintha kérte volna a segítségét, mert félt valamitől. Egyébként nagyon vidám eleven baba, sosem sír, senkitől nem fél, okos, korához képest nagyon ügyes. Mi a fene lehetett amitől megijedt? Belegondolni is rossz, mit érezhetett szegényke.
2010. aug. 20. 10:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem szeret ott lenni, lehet, hogy a te hangulatod miatt sem, aztan apuka is elkezdett idegeskedni, az vegkepp betett neki.
2010. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Én sem merek ki menni a temetőbe,mert egyszer egy sír fölé hajoltam és hangokat hallottam,furcsa volt akár az alvilág. Azóta sem voltam temetőben úgy meg ilyedtem.Szerintem a gyerekek között vannak látok,amik többnyire 5-6 éves korban múlnak el.És vannak olyanok akiknek nyitva van a 3-ik szemük és ők is látnak mindent démonokat is.Persze ezt csak halottam!Szerintem többet ne vidd a gyereket a temetőbe!Fél és nem tudhatod mit lát.
2010. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
91%
Egyszer a 2 éves fiunkat elvittük magunkkal a temetőbe. Hirtelen elkezdett sírni és mutogatta, mondta, hogy van ott valaki. Na ebből elég is volt szóval el is jöttünk onnan. Azóta félek a temetőktől...
2010. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem volt, én is azt gondolom, h a kicsit látják, hallják az elhunytakat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2010. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Legeslegelső válaszolónak:nagyon jó a válaszod,azóta is röhögök:))))))))
2010. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%

Tudhatják,érezhetik persze:)

Érdekes a kérdésed. Szerintem látja. Egy rövid történet: Cegléden eladtuk sajnos a dédim házát egy holland házaspárnak,azonban ők elváltak igy egy magyar 2gyerekes házaspár vette meg.A rokonunk hallotta az egyik gyerektől hogy ezt és ezt a házat vették meg,s mondta a dédim házának a címét. Amikor lent voltunk elmentünk arra felé ahol volt a ház, a tulaj pont kint volt az udvaron és behivott minket. Megmutatta a házat hogy milyen szépen felujitották. S mesélte hogy érez valakit a konyhában.Amikor ott főz meg ilyenek érzi hogy valaki nézi és figyeli hogy miket főz a családnak. Tudni kell hogy a dédim kedvenc helye a konyha volt a kályha mellett. S ő is nagyon nagy családi ebédeket adott amíg élt a férje(dédipapám 76ban halt meg).

De ezt elötte nem mondtuk mi neki.Igértünk neki fényképeket a családról,meg a dédimről. Egy másik: a lányom(dédim ükunokája) pont az ő szülinapján született,mert megkértem hogy aznap szülessen.1910 ill 2010 április 22.Pont a nap felén született.12:01perckor. 17-re voltam kiirva egyébként... S köztük igy 100év különbség van. A családnál még nem voltunk a temetőben,de szerintem érezni fogja ő is hogy köztük valami "kapocs" van. (EGy másik kérdéshez is bemásolom a válaszom ne lepődj meg:)

2010. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy bármit lát, csak egyszerűen érzi, hogy ott ti szomorúak vagytok.
2010. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is látják a babák a szellemeket. Időnként itthon kiráz a hideg, mert csak mosolyog a babám fel a hófehér mennyezetre, és még gagyarászik is hozzá... Tutira lát valamit. Ha megijedt a temetőben, ne vigyétek többet.
2010. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
aztmondod a lányod nem látta a halott rokonotokat,most hirtelen elfelejtettem kit is írtál pont akkor halt meg valakitek. szóval őt azért nem láthatta mert már belépett a fénybe, tök hülyén hangzik lehet, de akkoris ez így van... egyébként egy szellem egyszer azt üzente egy férfinak (külföldön történt és a férfi épp fényképezett azthiszem a temetőben, és mikor előhívatta a képeket írás volt rajta a következő :Anything is possible) vagyis bármi lehetséges... nem biztos hogy amit nem látunk vagy amiben nem hiszünk az még nem létezik,de semmi ok az aggodalomra , ha legközelebb viszed a babát akkor maradj vele és ha sír akkor beszélj arrafele a levegőbe amerre néz és mondd hogy menj el! általában a szellemek erre mindig elmennem :)
2010. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%

Én a "hiszem, ha látom" tábort erősítem, de van logika abban, hogy a gyermekeknek műkődik a 6. érzéke, vagy ilyesmi. Rengeteg forrásból hallottam már (rendes sztorikat is), hogy a gyermekek, főleg a kicsi gyermekek látnak olyan dolgokat, amiket Mi felnőttek már nem, mert a tudatossá válással elveszítjük ezen képességünket. Vagyis nem elveszítjük, hanem valahol mélyen elnoymjuk magunkban. Felülírja a tudatos valóság. Ez most nem szellemsztori, de barátnőm másfél éves kisfia pl. tudta, hogy terhes vagyok, pedig még csak 16 hetes voltam, és nem volt egyáltalán semmi hasam. Odabújt hozzám, belenyomta a fejét a pocimba, és mosolyogva közölte velem, hogy "baba". Állítólag Ők még látják az emberek auráját.

Másik sztori: ismerősöm édesapja még azelőtt meghalt, hogy az unoka megszületett volna. Tudni kell, hogy nagyon akart unokát, de szegény nem érte meg. Ismerős kisfia pár hónapos korában több éjszakán át rendszerint hajnali 3 körül megébredt (akkor már egy ideje pedig átaludta az éjszakát). Nem sírt, csak gagyarászott egy pár percig, és ismerősöm nem is foglalkozott vele. Mindeközben egy alkalommal fényképalbumba ragasztgattak képeket, többek között a halott nagypapáét is, akit a kismanó soha nem látott életében, de egyszercsak megragadta az egyik képet, és nagyon nézni kezdte. Erre ismerősöm annyit mondott neki, hogy "nézd csak, Ő a nagypapád, az angyalok vigyáznak rá, adsz neki egy puszit (Ő a képre gondolt)?". A kissrác erre beszaladt a szobája közepére és átölelte a nagy semmit. Na erre varrjatok gombot.

Amúgy, Én is jártam már kislányommal temetőben a nagypapám sírjánál (15 hónapos), de rajta semmi reakciót nem vettem észre, úgy értem, semmi eltérőt az átlagos viselkedésétől. Ott is csak rosszalkodott. :-))

2010. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!