Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhetett?

Figyelt kérdés
4 éve megjelölt egy srác egy internetes oldalon és első látásra beleszerettem.Amikor megláttam a buszon észrevettem hogy egyfolytában engem nézett elég feltűnően valahányszor csak egy busszal mentünk haza...ez nagyon sokáig így volt de végül nem történt semmi sem.szerintetek szerelmes volt belém?
2011. aug. 13. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem már tök mind1
2011. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szerelemhez több kell...
2011. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez 4 éve volt és te még mindig nem tudsz leakadni a témáról??? uuhh ott komoly gondok vannak...
2011. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetro ***** válasza:
persze. látott a buszon, és olyan szépen zötykölödtél, hogy nem tudott neked ellenállni, azonnal halálosan beléd szeretett, a nélkül hogy egy szót is váltottatok volna
2011. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy talán tényleg érdekelted, lehet, hogy szeretett volna tőled valamit, csak mondjuk nem mert kezdeményezni. Ezt akár hívhatjuk szerelemnek is. De ezt mi úgysem tudhatjuk.
2011. aug. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!