Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit láthatott vagy érezhetett...

Mit láthatott vagy érezhetett a temetőben?

Figyelt kérdés
Múlt héten a temetőben jártunk (apukám sírjára vittünk virágot)férjemmel és 7 hónapos kisfiammal. Bementünk a temetőbe és amint a sírokhoz értünk elkezdett nyűgölődni a baba, majd sírni. Odamentem apukám sírjához én tettem vettem, elültettem a virágokat, addig párom tologatta a bébit, csak sírdogált..kivette a kocsiból, akkor is sírdogált. Ekkor még nem gondoltunk semmire. Bár párom feltűnően ideges volt. Aztán tegnap ismét kimentünk öntözni és virágot vinni. Megint ugyanaz a szituáció, amint beértünk a bekötőútról a sírok mellé, kisfiamnak ismét görbül a szája, párom azonnal megfordult és kifelé tolta a babát, majd menet közben visszaszólt, szerintem valamit lát! A hideg futkozott rajtam, én ilyesmire sose gondoltam volna, azt hittem, szimplán nem tetszik neki a temető. Aztán mikor végeztem kimentem én is és akkor mondta a párom, fiúnk úgy nézett rá, mintha kérte volna a segítségét, mert félt valamitől. Egyébként nagyon vidám eleven baba, sosem sír, senkitől nem fél, okos, korához képest nagyon ügyes. Mi a fene lehetett amitől megijedt? Belegondolni is rossz, mit érezhetett szegényke.
2010. aug. 20. 10:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
A lányom a piacon sír. Ott mit láthat? támadó karfiolok, paprikák... Bocs, én nem hiszek az ilyenekben. Egyszerűen mindenkinek van olyan hely, ahol nem szeret lenni. Én pl a bevásárlóközpontoktól iszonyodom.
2010. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%

A babak lelke nagyon tiszta,ezert allitolag kepesek olyan dolgokat latni,es erezni, amiket mi felnottek nem.En nem hiszek a szellemekben,es semmi tulvilagi lenyben,sot legcskelyebb mertekben sem vagyok meg babonas sem,de szeretem azt hinni,hogy a babak kepesek latni az angyalokat,es amikor mi nem tudjuk miert is mosolyognak,akkor epp angyalokat,vagy legalabbis valami "szepet" latnak,amiket mi nem lathatunk.

Szerintem megilyedt a babad,es talan erezte rajtatok a szomorusagot,ezert kezdett el sirni,en azert tobbet nem probalkoznek,ha mar ketszer is elofordult...

2010. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
A picik még látják és érzékelik a szellemeket. Sokan nem hiszik el de ez tényleg igaz. Az én kisfiam is látja a szellemeket. Szerencsére ő nem fél tőlük, volt hogy csak nézett maga elé és nevetgélt :) Temetőbe még nem voltunk vele, nem tudom ott hogy viselkedne, lehet ő is megijedne. Sok ember van akinek felnőtt korára is megmarad ez a képessége. A párommal már idéztünk szellemet, ő hallja is őket, neki jobb érzéke van hozzá, én nem hallom őket csak a következményeket látom. Nehéz így elmondani, hogy mire gondolok. Pl: Ha itt vagy mozdítsd meg ezt a kanalat. És láthatóan mozog a kanál, stb. Szóval én csak eldöntendő kérdéseket tudok nekik feltenni, viszont a párom rendesen hallja is őket. Érdekes dolog, sokan nem hiszek el, vagy ha mesélek valakinek erről bolondban néznek, de tényleg igaz. Ezért már mostanában nem beszélek ilyesmikről senkinek, jó is, hogy anonim ez az oldal mert lehet megint bolondnak néznének ez miatt :D
2010. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

A kicsik látnak, hallanak olyat, amit mi nem, ezen nem kell csodálkozni...

Ez nem jelet semmit, ne vigyétek ki többet, ha ez neki láthatóan nem jó.

2010. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek ilyesmiben, ezért kérem a segítségeteket. Én is úgy gondoltam, hogy nem szeret ott lenni. De nekem van egy 14 éves lányom is, amikor született előtte évben halt meg édesapám. Lányommal is jártam temetőbe, semmi reakciója nem volt. Ezért mentem el kisfiammal is. Persze többet nem megyünk együtt a babával.
2010. aug. 20. 10:37
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
az én fiam sem reagált így sosem, pedig hetente többször is járunk ki apósom sírjához, és temetésen is volt már sajnos. most 6 hónapos, de inkább tetszik neki a sok színes virág és a hatalmas fák. a te fiad nyilván érzékenyebb, érezhet vagy láthat szellemeket vagy más természetfeletti dolgokat, én hiszek ebben. ne vigyétek többet magatokkal és ennyi.
2010. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
szerintem pont az a válasz amit te is írtál,egyszerűen nem szeret ott lenni.vannak helyek ahol a babák így viselkednek és nem lehet megmagyarázni miért,van gyerek aki az autóban visít,vagy a liftben,mindenhol más energiák vannak,más éri őket,de szellemektől nem kell tartanod.
2010. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
Én eleve nem vinnék ki egy kisbabát a temetőbe.Eszembe sem jutna.Ráér majd az ilyesmivel szembenézni később is,ő még most kezdte az ÉLETET.Sztem ez ugyanolyan morbid,mint amikor régen az volt a szokás,hogy a menyasszony fehér ruhában az esküvő után a templomból egyenesen a temetőbe ment közeli elhunyt hozzátartozókat "meglátogatni"..brrrr..
2010. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%

...most miert kellett mindenkit igy lepontozni???

bunkok!!!

2010. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Szia

én ismerösöméknél is most haltmeg a papa .És a 3 éves gyerköc nagyon furcsa dolgokat csinált,pedig nem mondtak el neki akor még semmit.

Hát furcsa...Volt nagy sírás a gyerköcckénél!

2010. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!