Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babykomp? Igen vagy nem? Nem...

Babykomp? Igen vagy nem? Nem tudok dönteni!

Figyelt kérdés

Tudom lesz aki mellette van, meg ellene, de teljesen tanácstalan vagyok, hogy vegyek-e. Van ahol azt olvasom, hogy tök jó bla bla, a másik tábor, meg totál ellenzi?


Akinek van, használta a babánál, miért tartja jónak?

Akinek nincs, miért nem vett, vagy nem tartja jónak?


2010. aug. 19. 17:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak igaza van, ezt én is gondoltam!

Köszi mégegyszer a válaszokat.

2010. aug. 19. 22:20
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak anyukáknak jó,mert leköti a gyereket,de a babának tényleg nem,ez az igazság..."

Ezzel teljesen egyetértek. Ne vegyél kompot.

2010. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon ajánlották, mondtam nem fogom belerakni a gyerekemet...mondták akkor szegény kimarad ebből az élményből...lesz neki elég élménye a kúszással-mászással....! Ja és az is, hogy hülyeség, hogy a komp miatt bármi baja legyen a gyereknek most vagy később....sajnos egy egészségügyben dolgozó mondta!!!!

Én akinek semmi köze az egészségügyhöz...utánanéztem, hogy rakjam bele vagy ne a babámat...nem rakom!!

De mindenki úgy neveli vagy rontja el a gyerekét ahogyan akarja!


[link]

2010. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!