Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A császár miatt lehet, hogy a...

A császár miatt lehet, hogy a lábfejemen helyenként érzéketlen, zsibadt a bőröm?

Figyelt kérdés
A pedikűrösnél szoktam érzeni pár helyen. Lehet összefüggés? Az egyik lábamon a lábam nagyujjánál és a másik lábamon a sarkamnál ilyen.
2010. aug. 15. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor szültél? Mert a kórházi szobatársamnak az arcidege bénult le császáros szülés után. Fiziterápiára járt, úgy jött rendbe.
2010. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
6,5 hónapja
2010. aug. 15. 20:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Szegény, jól megjárta!
2010. aug. 15. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, szegény jól megjárta, meg még hisztiznie is kellett, hogy csináljanak vele valamit. Amíg bent voltunk mindennap ment fiziora, kb. három hétig. De szépen rendbejött. Szerintem keress meg egy dokit, bár ha 6,5 hónapja szültél, akkor nem tudom, hogy ez még a szüléssel van-e összefüggésben. A kezdetektől érzed? Mármint a szüléstől kezdve?
2010. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bassszus!!!De jó hogy kiirtad ezt a kérdést!

Engem mindenki hülyének néz emiatt.11.hónapos a kisfiam és még mindig ua.az érzés,mint ami a kórházban.Jobb nagylábujjam vége és a bal sarkamon kb.2db.50ft.-osnyi rész.Még a kórházban kérdeztem az orvosomat,azt mondta ritka,de elöfordul.Hogy rendbe jön e?Hát ha majd' egy év nem volt elég,szerintem igy marad:'((

Már azt hittem megszoktam,de most megint eszembe jutott és zavar.

Szerintem lehet benne összefüggés,gyanus h.neked is ugyan ugy van mint nekem!

2010. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ott, ahol írtad, csak nekem fordítva, bal lábam ujja és a jobb sarkam. Akkor tutira a császártól van!
2010. aug. 15. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Időnként én is észre veszem,de én nekem a combom külső oldalai vállnak érzéketlenné,meg a kislábam ujja és környéke.Én betudtam a császárnak,mert csak azota érzem.
2010. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kisfiam, és én sem érzem a jobb nagylábujjamat.Kicsit megnyugodtam most hogy akkor valószínűleg a császár miatt van, mert már arra kezdem gondolni, hogy vmi bajom van és majd elhal!! :)
2010. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért király,ha a császár eredménye!

Mellelsleg engem egy arab,vagy török csajszi "bénitott" le.Fekve kb.8x,majd ülve sikerült neki kb.szintén 8x szúrnia,mire megtalálta azt a pontot.Már annyira fájt,hogy sirtam.14óra vajúdás után és egybefüggö fájások mellett gyakorlott rajtam!A dokim meg csak állt mellettem és dobolt a lábával.Már akkor tutira vettem,hogy lebénulok.Olyan halálfélelmem volt,h.hihetetlen.Egy örökké valóságnak tünt mire kezdtem érezni valamit magamból.

Hogy ez az ö hibája e vagy sem,nem érdekel,rosszul vagyok ha csak eszembe jut amikor bejött,bemutatkozott,alig értettük a párommal mit beszél,mert a magyar nyelvhez semmi köze nem volt!Kiment, mi meg csak néztünk egymásra,hogy most vajon mit csináljunk!?

2010. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!