Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm egy hónapos, eddig...

Babóm egy hónapos, eddig sokat sírt, éjszkáztunk stb. Talán most már lassan kezd kialakulni a rendje. Én mégis most érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Egész nap egyedül vagyok,nincs itt egy barátnőm se,magányos vagyok,egész nap hiányzik a férjem stb.Szerintetek ez elmúlik vagy rosszabb lesz?Mit tehetnék?
2010. aug. 12. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel én is így vagyok. Babám 3 hetes és ő is rengeteget sír, sajnos elég keveset alszik, de a babakocsit nem szereti, így sétálni sem tudunk menni. Párom reggel elmegy dolgozni és éjjel ér haza. Rengeteget vagyunk egyedül és az a baj, hogy még nem igazán lehet ilyen pici babákat lekötni és játszani velük. Én is teljesen be vagyok fordulva, de reménykedem, hogy gyorsan elmegy ez az idő, és majd eljön az amikor már egész nap játszhatunk:)
2010. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tartsatok ki lányok,elmúlik ez az idő is.az én fiam is rendkívül sírós volt,mondjuk ő szeretett babakocsiban lenni.élvezzétek ezt az időt is,mert gyorsan elmegy.
2010. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én babám is 1 hónapos, eleinte nem szerette a babakocsit, de mostmár megszokta, és kezdi megszeretni, úgyhogy érdemes akkor is sétálni vele. A kislányom most a napokban kezdett rácsodálkozni a körülötte levő dolgokra, hosszú ideig képes a függönyt bámulni, a fürdőben meg a csempét.


Énekelni próbáltatok neki? vagy nyugis zenét betenni? nálunk ez bevált.


a bezártság nekem is furcsa, ezért sokat sétálunk. hozzá kell szoknunk az új élethelyzethez.

2010. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átmeneti állapot ez, de tényleg rossz az egyedüllét, magány, hiaba van ott a pici. Nekünk kb. 2 hónapba tellett, mire a babkocsit megszokta, most féléves a fiam, sokat sétálunk, de a magány és a társasághiány azóta is fennáll. Attól tartok a felnőtt társaság élveze már nem jön vissza soha.
2010. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem most inkább a férjem hiányzik.de nagyon:(Na meg anyós a szomszédba lakik,azt hiszem ez mindent elárul:(
2010. aug. 12. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ....Nagyon megértelek! Próbáld meg majd, ha lehet rábízni a kicsit és menjetek el 2-3 órára valahová. Talán könnyebb lesz egy darabig!
2010. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!