Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a koszmó? Nagyon hámlik a...

Ez a koszmó? Nagyon hámlik a 10 hetes babám fejbőre, arra gyanakszom, h. kezd nála kialakulni a koszmó, így ma elkezdem olajozni.

Figyelt kérdés
A Gabi babaolaj jó, v. vennem kell gyógyszertárit?
2008. nov. 19. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell venni gyógyszertárit jó a Gabi olaj is.

Biztos,hogy koszmós a pici babád fejecskéje,én fürdetés előtt kb,olyan fél órával jól megöntöztem olajjal a picikém haját megvártam azt a fél órát és fürdetés közben egy vattapamaccsal dörzsöltem neki fel és utána megmostam a haját,én vettem direkt koszmó elleni sampont kicsit drága,de nagyon hatásos általában baba boltban lehet kapni,nekünk 3-4 nap alatt el is tűnt,de én utána is ugyanazzal a samponnal mostam a haját és nem is jött vissza a koszmó.

2008. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A koszmó nem hámlik. Sárgás színű lerakodás a buksiján általában a feje tetején, amit ha körömmel megkaparsz fel jön.

Én ajánlanám mielőtt elkezded neki olajozni, hogy mutasd meg dokinak vagy védőnőnek, mert ha nem az nehogy baj legyen hogy rosszul kezelted.

2008. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2008. nov. 19. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia mindig fürdés előtt olajozd be,és babakefével jól fésülgesd hogy feljöjjön a lerakódás.Régebben a nagymamák sertés zsírt használtak,én is kipróbáltam és jobban használt mint az olaj.
2008. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!