Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett kialakulni a...

Mikor kezdett kialakulni a babátok programja?

Figyelt kérdés
Értem ezt alvásra, evésre, reggeli ébredésekre. Kislányom 8,5 hónapos és még mindig össze-vissza ébred reggel, enni sem eszik minden nap ugyanazokban az időpontokban. Kb 2 hónapja időnként felébred éjszaka is enni 1x, amit 2 hónapos kora óta nem csinált. Első gyerekes vagyok, kiváncsi vagyok másoknál ez hogy megy...Köszi
2011. febr. 3. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
ami a nappali 2 fix alvást illeti, az kb pont 8 hósan kezdett kialakulni. az ébredés sokkal később, ui ő éjjel sokáig rosszul aludt, sokat kelt, és befolyásolta a reggeli kelést. amúgy 8 hósan szinte kizrlag csak anyatejet evett, és mivel ez nyári periódusban volt, elég sokszor, mert ivásra is azt kapott. röviden, 8 hósan nem volt még sok fix az életünkben, leszámítva az alvást meg az esti fürdést. kb 16 hósan kezdett azonos időpontban kelni, akkor rendeződött nagyjából az alvása. onnatól megvolt, hogy kelés, majd regeli, bolt, játszó, majd haza, alvás, utána ebéd, majd játszó, majd vacsi, fürdés és alvás.
2011. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fél éves lett a fiam,mire kiszámítható napirendje lett.igény szerint szoptattam első perctől,így össze-vissza evett.ami fix volt születésétől az az esti fürdés és alvás.Két hónapos korától nem kelt fel éjszaka enni.Hat hónaposan kezdtem a hozzátáplálást,akkor lett napirend az evésben,alvásban is.Kétszer aludt tíz hónapos koráig,onnan már csak egyszer délben.Most 17 hónapos lesz,és nagyon jó,kiszámítható napirendünk van.Szinte óramű pontossággal zajlik minden.
2011. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!