Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt mondják, a lányok apásak...

Azt mondják, a lányok apásak lesznek előbb-utóbb, ez körülbelül mikor kezd kialakulni?

Figyelt kérdés
Tudom,nyilván nem törvényszerű, és vannak kivételek, de most az érdekelne, akiknél így lett.
2010. aug. 27. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ne nézzetek hülyének, de amikor az én lányom 8 hós volt, én észrevettem valamit. Apa hazaérkezett minden nap 17 óra körül a munkából. A lány ekkor vigyorgott, ugrabugrált, majd elrepült. Apa gyorsan kezet mosott, a kislányom meg nyújtotta a kis kezét, apa pedig ölbe vette. Ez volt minden nap, nagyon látszott, hogy apával akart olyankor játszani. Másik dolog, amikor hétvégén elmegyünk bevásárolni, általában apa viszi ölben a leányzót, amikor már nem bír a kis ülőkében megülni, együtt nézelődnek, és én tolom a szekeret. Egyik alkalommal pedig az történt, hogy apa mondta, mostmár vigyem kicsit én a lányt, mert már fáj a karja (pedig még csak 8,5 kg). Szóval átvettem a picurkát. Ekkor ő elkezdett visítani a Cora kellős közepén, és nyújtotta mindkét karját apa felé, vissza akart menni. Visszaadtam az apjának. Ez volt az első ilyen eset, de olyan rosszul esett hirtelen, hogy majdnem én is elbőgtem magam a Cora kellős közepén.
2010. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én lányom most 15 hós, és nagyon anyás (még).
2010. aug. 27. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányaim,3 és 1 évesek, imádják Apát! De nem tipikus apás lányok. A 3 éves már 8 hónaposan ragaszkodott az apjához. A kicsi most 1 évesen kezdi sorozatban a puszikat kérni az apucitól.
2010. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk most lesz 7 hónapos, de Apa az Isten. Amikor nyitja az ajtót, már visít és fekve fut. :D

Nagyon mókás.

2010. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém nagyon anyás. pár napja van, ha ott van az apja is, akkor labdázni vele akar, vagy ha mondom hogy elmennek együtt valahova, akkor visít, ha olyamit lát, amiből tévesen azt vonhatja le, hogy mégis én megyek vele, pl. én nyitom az ajtót...akkor lkezd nyöszögni majd visítani, hogy apa!! de mondom, ez pár napja van csak. most múlt 20 hónapos a kislányom. de ha baja van, akkor anya,anya...elaludni is csak velem.... :))
2010. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!