Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vékony babák Anyukái, nektek...

Vékony babák Anyukái, nektek milyen pelus vált be?

Figyelt kérdés
Kissé kaotikus mostanában náunk a helyzet:lányom minden reggel szó szerint nyakig pisisen ébred! 80cm és 9 kg, tehát hosszú, vékony baba. Rengeteget iszik szerencsére, és így sokat is pisil, de már nem győzöm cserélni a ruhát és az ágyneműt! Babylove, Tesco-s és Pampers 4-es túl vékony, a 4+-os nagy,a Huggiesnál mindenhonnan szivárog valami a 4-esnél, a Libero 4-esnél meg a combnál jön ki minden még nappal is(volt hogy a kakit is elhagyta..:( )Van valami tippetek mit próbáljak?!:((
2010. aug. 6. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a libero vált be,a pampersből minden kijött combnál,a liberó illeszkedett rendesn.már nem vékony,de ennél maradtunk.nincs baleset.rendesen meghúzod a tépőzárat?nálam mindig össszeér a kettő.
2010. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossmanos Babydream! Az elmúlt két hetes hasmenés után nekem már nem kell több bizonyíték! :-)

Mindegyikből kicsorgott a pisi is, tök véletlenül vettem Babydream pelust (pont csak annyi pénz volt nálam, gondoltam egyszer kibírjuk a sz@rt is), aztán nagyon meglepődtem. Minőségre olyasmi mint a Libero, de annyira jó fazon, hogy eddig még egyszer sem ázott át. És tök sok pisit magába szív.

2010. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi jelezz már vissza, hogy bevált-e a Rossmanos, kíváncsi vagyok! :-) Szerintem oké lesz!


Huggies -na az egy vicc. Az nálunk elől-hátul-oldalt-mindenhol eresztett. Bár tudom, sokan szeretik.

2010. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, jól összehúzom a Liberonál, de sajnos a combija olyan vékony, ott "ereszt".

A Babydreamból használtam régebben néhány darabot, a mamánál az van, de akkor még jó volt, bár az még a pisis gondok előtt volt, akkor még valahogy mind jó volt..Lehet csak azt kéne?

Most 4-es Libero és 3-as Huggies van itthon, de az utóbbi már kicsi rá, nappal adok rá csak 2 max 3 órára, de tényeg vicc az a pelus,nemhiába ilyen nagyon akciós most a Tescoban vagy 2 hónapja..

2010. aug. 6. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vékony a babám a penny market-es pelust vált be neki és árban is megfelelő:-)
2010. aug. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk sem vált be a huggies és a libero sem,meg a babylove sem,nekem is hosszu vékony babám van,mivel irtad,h hol folyik ki a dolog,én azt tudom tanácsolni, ami nálunk bevált,kisebb méret kell belöle,pl. a pampersböl mi is váltottunk a 4esre,de vagyis kipróbáltuk aztán eltettem késöbbre,mert abból kifolyt neki is a combjánál,mert vékony neki is,igy visszatértünk a 3asra,és azóta semmi gond nincs,lehet nektek is kisebb kellene.

Szerintem kérd meg az anyucikat itt,h segitsenek neked lemérni,h pl. a libero 3as mekkora,hány centi hosszban meg szélességben,és akkor hozzátudod mérni a 4eshez,h mennyivel lenne kisebb,és akkor az hátha jó lenne rá.

A pamperst ha gondolod én is nagyon szivesen lemérem neked.

Ja,és mi huggiest használtunk amikor ujszülött volt,akkor jó volt semmi gondunk nem volt vele,de a multkor mikor vettem,el kellett adnom,mert nem volt jó,minden folyt belöle ki.

Ami viszont kellemes meglepetést okozott nekem,az a Huggies Little Walker bugyipelus,na az nagyon jó,abból nem folyik ki semmi,és sokáig birja a pisit,legalábbis nekünk,a multkor lemértem egy éjszaka ezt adtam rá,30dkg pisi volt benne,és sehol nem folyt ki,illetve a pampers active babyt is lemértem és abban is ennyi volt,és abból sem folyt ki semmi.Ez a huggies little walkerböl 4mérettöl van,nekünk az van,ugy kaptuk ajándékba,és hát nem biztam benne,de el kell ismernem tényleg nagyon jó,ha gondolod irj és szivesen lemérem neked ezt is!:)

Bocsi kicsit hosszura sikeredett!:)

2010. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!