Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vékony kisgyerekek anyukái!...

Vékony kisgyerekek anyukái! Nektek mit szól a gyerekorvoshoz ahhoz hogy vékony?

Figyelt kérdés
Mennyi idős,hány kilo és milyen magas?
2010. júl. 19. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányom iszonyú keveset eszik, de igazából nem vékony:

21 hós, 86 cm. 11,2 kg. Azt mondja, hogy nagyon jól néz ki, neki ennyi elég. Hízik is mindig egy keveset, így nem is akarja kivizsgálni. Gondolom azt gondolja, hogy bolond vagyok, aki aggodalmaskodik....

2010. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kislányunk 3 éves lesz jövő hónapban,98 cm és hozzá nem egészen 13 kg:)Hosszú combjai vannak,csupa izom kiscsaj,vékonyka de nagyon csinos!A doki szerint minden oké,pörög a csajszink állandóan,tele van energiával!!!Inkább vacsorázni szeret:)
2010. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A fiam 4,5 éves, 106 cm és 14,5 kg. Hát elég vékonyka, de erő annál több van benne. A mi doktornőnk nem piszkál vele, sőt ő szokott nyugtatni, mert általában én nyavalygok neki hogy alig eszik valamit és hogy milyen vékony. Már nem egyszer mondta ,hogy nézzek tükörbe én sem vagyok egy nagy vastagság,(a párom sem) vagyis a gének is számítanak.

A lányom pedig 2,5 éves 92 cm és 13,5 kg. Na ő nem sovány egyáltalán :-D

Nálatok mi a helyzet?

2010. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányaim 4,5 évesek és nincsenek 15 kilósak.Mindig az átlag alatt volt a súlyuk-1 évesen 7,2kg volt mindkettő,ikrek-,de a dokink sosem piszkált miatta.Azt nézte,h harmonikusan fejlődnek-e.Amikor egyszer rákérdeztem,h nem lehetnének-e kövérebbek,jót nevetett és azt mondta,de lehetnének,de akkor nem lennének ilyen szépek.:)Egyébként mindig azt mondja,amíg vidámak,mozgékonyak és nem betegesek,addig nem kell a kilókkal foglalkozni.És ez így is van,évente 1x-2x látjuk csak,pedig szeptemberben kezdték az ovit,de nyárig 1x-1x voltak betegek.
2010. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A hugom mindig is nagyon vékony volt és alacsony gyerek korában, a doki állandóan mindenféle cseppet írt neki, hogy növelje az étvágyát. Mindenki beszólt miatta anyuéknak. Most már felnőtt, magas és vékony, igazi modellalkat maradt, rendesen eszik. Ilyen és kész. Ha nem betegesen sovány egy gyerek, és eszik rendesen, akkor nem szabad piszkálni se őt, se a szülőket.
2010. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 20 hónapos 78 centi és 9 kiló.Kivizsgálták, egészséges.Az ovos szerint arányos, izmos, élénk, mozgékony és gyors az anyagcseréje.:)
2010. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is elég vékony: 2 évesen 88 cm, 11,5 kg.De nagyon eleven.Egész nap "dolgozik"valamit.Enni rendesen eszik,viszont csak 4szer egy nap.A doki nem mondott rá semmit eddig.
2010. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 22 hónaposan 87 centi és 10,5 kiló. Nálunk 8-9 hónapos kora után kezdett rohamosan csökkenni a súlygyarapodása. A dokinéni sokáig 2 hetente hívott vissza súlyellenőrzésre, majd elküldött gasztroenterológiára kivizsgálásra. Semmi problémát nem állapítottak meg, a főorvos szerint egészséges. A dokinénink azt mondja, hogy ilyen alkat. Most havonta ellenőrzi a súlyát.
2010. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az én kisfiam 1 éves és 8 kg.Most készülünk orvost választani.az uj orvos már látta a kisfiam,azt mondta teljesen rendben van.A régi viszont állandoan piszkált minket,hogy biztos nem eszik ez a gyerek.Pedig eszik.Van hogy hatszor meg hétszer eszik egy nap.E vitamint is adok neki.
2010. júl. 19. 15:08
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

26 hónapos a kislányom 91 cm 12 kg elég kis nyúlánk alkat, de a dr.nőnk nem piszkált vele sosem eszik azt nem mondom hogy egy zabagép de egész nap pörög meg állás nélkül.Hizik is csak lassan komottosan.

2010. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!