Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pelenkat hasznaltok el...

Mennyi pelenkat hasznaltok el 6honapon keresztűl a babátokra, és kb.melyik méretből mennyit?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 15:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
6%

Nálunk csak a tescos és éjszakára a libero vált be, bár a libero is ócska ráadásul csampas labuakra tervezték, mivel elég csampi az a pelenka. Viszont bírja az éjszakát és a hosszabb távu utazásokat.A többi ócska szar! A lupilu szetmálik, a babydream szintén és mellette kifolyt minden belőle holott meretileg jó volt. Dmst is próbáltunk, nem vált be. Felesleges penzkidobasok voltak. Azért felhasznaltam mindet, közben minden nap minden alkalommal annyi szart pucoltam mindenhonnan amennyit csak el lehet képzelni....


Úgyhogy a tescos a legjobb!!!!


Szülés után közvetlenül 1 es pelenka kellett. Ahogy ugrott a növekedésben úgy emelkedett a méret. Most vagyunk 9 hónapban és már a 4es pelenka kell.


Mi is előre vásároltunk 4-4 csomaggal pelenkát úgy hogy minden meretbol legyen itthon. Ezt a szokást mai napig tartjuk, előre megvenni a következő méretét is.Sosem lehet tudni mikor miért lesz rá szükség.

2020. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Szia. Mi az elso babankat varjuk. Valoban nem tervezek honapokra, de azert csak az ember vesz elore pelenkat, muszaj elore venni, hisz probalgatni is muszaj lesz, nem ezzel akarok mar en foglalkozni, ha megszulok,szal mi vettunk. Majd idokozben kiderul melyik lesz jo, lehet netrol rendelni seperc alatt vagy apukat elkuldeni a boltba...En ugy csinaltam, hogy akciosan vettem 1 es bol es 2 esbol is pampers premium care-t, a kisebb csomagot, illetve egy nagyobb akcios liberos csomagot. Ezen kivul kaptam baratnoktol dm es baby loveos-at es lupilusat is, kb 10 db - ot. Valamelyik csak bevalik :)
2020. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
69%

Én 2 csomag 1- es méretet és 2 csomag 2- es méretet vennék a helyedben abból sem a túl nagy kiszerelést mert mi van ha nem lesz jó. Én 2 csomag 1 - es méretűt vettem a szülés előtt!

4 gyerekes anyuka a legkisebb 2 hónapos

2020. szept. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy a 3-tól 6 nem azt jelenti, hogy 3 kilótól 6 kilóig feltétlenül jó is lesz a gyerekre?

Mindkét gyerekem 3 kg körül született, mégis a kisebb (3,3) rögtön 2-es pelenkával indított, teljesen feleslegesen vettem neki még a kiscsomagos 1-est is. Alig vártam hogy elfogyjon, mert folyton ázott.

Második gyereket nagyobbnak becsülték, nem is vettem 1-est, utólag vettünk, mert hiába volt 3,6, az állt jobban.

Aztán az is megesik, hogy egyszerűen méretet ugrik. Lányom a 3-mas pelenkát pl: kihagyta és onnantól mindig akkor nőtte ki az adott méretet, amikor az alsó kilóhatárt elérte. Pl: 7 kilótól vágta a 4-es combnál és hátul szökött a cucc, mert túl csípőfazon lett. Épp kórházban voltunk és a nővér automatikusan nyúlt az 5-ösért, holott az 10 kilótól van!

2020. szept. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, jöhetnek más részletes leirások is kinek melyik, mikor vált be, és összesen kb.mennyi fogyott akár azért is hogy tudjam kb. mire számitsak. Koszonom
2020. szept. 7. 09:39
 26/40 anonim ***** válasza:
Megvettem 3 csomag 1-es pampers pelust a gyerekemnek, pont nagy akcióba volt. Fél csomaggal tudtunk csak elhasználni belőle, mert 3.5 kilóval született, és nem volt jó rá. Eladtam a többit.
2020. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
köszi, eddig 2es 3as van nekem és kis csomag 1es mert nem tudom mekkora lesz
2020. szept. 7. 15:03
 28/40 anonim ***** válasza:

Nalunk úgy volt, hogy 1-es meretbol 2 zacskó (nagyobb zacskó) pampers premium care meg libero. A libero nekünk nem jó, mindig kifosik belőle. Aztan a kettesbol kb 4 csomag nagy ment el (premium care) a harmasbol is kb ennyi. A 4-es lesz masszívabb talán.

De az en fiam 4 kg-val született Szoval hamar ugrotta át a kilókat plusz en éjjelre mindig már az aktuálisnal eggyel nagyobbat vettem. Szerintem 2-3 nagyobb zsaknal egyszerre ne vegyél többet egy meretbol.

Márkákbol a pampers, dm, Rossmann, Lidl mind bejott.

2020. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Hú nekem rég volt pelusos... Kicsi 7, nagy 10 éves. De a nagynal jártam úgy hogy bölcsis volt, vettünk 3000ftert 100 darabot. Ilyen noname, dada.. Szuper, bölcsiben és otthon is jó lesz, elfogy.. Aha, 1 hét múlva nem kellett mert szobatiszta lett. 1,5 hét múlva éjjel is. Egyébként a nagy kB 2 hónapig használta az 1est,ujszulott pelust. Mert ő 2.6tal született és lassan hízott.de amikor megszuletett a Tesco szinest használtuk, utána pampers és utána a fehér a prémium care. Ugyanúgy 1es de a prémium care nagyobb volt, pedig már azt hittem kell neki a 2es. Kicsi 3.3al s kB 1 hónap után 2es kellett neki mert husis volt. Ő gyorsabban nőtte ki a peluslkat. A nagy már a 4essel szobatiszta volt, a kicsi már egy évesen 5os kellett neki pedig nagyjából egy súlyban voltak. Most is, pedig van köztük 3 év.
2020. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
10%
Mi kb 2 évre elég pelust vettünk mert jó libero akció volt és már csak azt bántam meg, hogy nem többet. Így a hamarosan születő harmadik gyerekünknek majd vehetjük drágán, bár egy része azért már neki is megvan.
2020. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!