Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Munkaügyes kérdés. Ha nem...

Munkaügyes kérdés. Ha nem vállalom el a felajánlott állást, kirúghatnak GYES után?

Figyelt kérdés
Én egy multinál dolgoztam, azt mondta a főnököm, hogy nem tartják fenn a helyemet. Fel is vettek valakit határozatlanra. Én még nem megyek vissza, de egy exkolléganőm jár most ebben a cipőben. Ajánlottak neki egy másik pozíciót, de nem akarja elvállalni. Ilyenkor mi van? Te tagadtad meg a munkát? Vagy nekik kell felmondani? Vagy kötelesek mást is felajánlani? Nekem ez azért is ciki, mert tanulmányi szerződésem van velük, de akármit nem akarok én sem elvállalni. De akkor nem elég, hogy nem lesz munkám, de még vissza is fizethetem az iskolát. Persze munkanélküli sem akarok lenni, de jó lenne azért, ha valami jó helyre tudnék visszamenni.
2010. aug. 4. 23:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Közben még eszebe jutott a munkaügyi bíróság hozzáállásával kapcsolatban, hogy volt olyan (nem az én dolgozóim között), hogy egy terhes nőnek lejárt a határozott szerződése, és nem hosszabbították meg neki. Elment a munkaügyi felügyeletre, és kötelezték a céget arra, hogy hosszabbítsa meg a szerződését. Azért, mert a cégnél az a szokásos rend, hogy ha meg vannak elégedve a dolgozóval, akkor hosszabbítanak. Most pedig nem tudta bizonyítani a cég, hogy nem volt megelégedve a munkájával, így pedig nyilvánvalónak vette a bíróság, hogy a terhessége az egyetlen ok, amiért nem hosszabbítanak neki. Hihetetlen, nem?
2010. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem hihetetlen, egy másik kérdésre pontosan ezt javasoltam egy terhes kismamának, aki 5,5 éve dolgozik évente lejáró határozott szerződéssel. Ez a jog szerint már bizony határozatlan idejű szerződésnek minősül, csak el kell vele menni a biróságra.

De a kismamák nem foglalkoznak ilyenekkel, hagyják magukat becsapni, megfélemliteni.

Akit lehet, azzal meg meg is lehet és meg is fogják tenni. Ilyen egyszerű.

2010. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Érdekesség képpen az a kérdés és a beidézett jogszabáályi rész:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy mondod. Egyáltalán, szerződést határozott időre hosszabbítani is csak különösen indokolt esetben lehet, mert egyébként hat.lannak minősül. 5 év után meg pláne! Tényleg az a helyzet, hogy az emberek nem ismerik a jogaikat, és fejet hajtanak minden jogtalanság előtt. Ja, és ha valaki felvilágosítja őket, mint itt Te, akkor jön az, hogy "áááá, nem úgy van aaaz..."!
2010. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ. Akkor nem fogok akármit elvállalni. Az eredeti munkám mellett nem biztos, hogy nagyon kardoskodnék, de nem szeretnék olyan helyre menni, ahol tudom, hogy minden nap 3-4 órát még túlórázni kell, meg hétvégén is. A régi helyemen legalább 8 órában el tudtam végezni a munkát, az a nagy előnye megvolt.
2010. aug. 5. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!