Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A második terhesség mennyit...

A második terhesség mennyit rontott az alakodon az első terhességhez képest?

Figyelt kérdés

Sokat változott ? és Így két gyerekesként az egykori alakodhoz képest milyen vagy?


Hanyadik gyerek születése hozott nagyobb változást az alakodban?


2010. aug. 3. 12:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Nagy különbség van egy vagy két gyerek szülése között ? Vagy az első már nagyjából kialakította azokat a dolgokat amik lényegesen megváltoznak? Gondolok itt a szélesebb csípóre, kicsit nagyobb fenék, kevésbé feszes mell...ilyenek...


Vagy ha 1 gyereket szülsz akkor a többi baba már annyira nem hoz lényegi változást?

2010. aug. 3. 12:56
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első után azonnal lement az a 9 kiló, amit felszedtem a terhesség alatt. Viszont a csípőm szélesebb maradt... addig 36-os méretet hordtam, utána már a csípő miatt kellett a 38-as.. A 2. baba után is azonnal lementek a kilók, viszont a szoptatás alatt feljött 5 kiló, ami meg is maradt, mert azopitaás alatt lettem terhes a 3. babával... Vele se híztam sokart, az is lement, de sajnos újabb 5 kiló jött fel szoptatás alatt... ami máig rajtam van, pedig a picivel nem is híztam a terhesség alatt... most vagyok 62 kiló... Ja! A 4 gyerek szoptatása után se lett lógós, petyhüdt a mellem, pedig a nagyok 2-2 évig, a pici meg 23 hónapja szopik, sőt! még nőttek is az évek alatt :))) Igaz, kicsik voltak a gyerekek előtt... Egyébként a genetika nagyon beleszól, hogy kinek milyen lesz az alakja 1, 2, vagy több gyerek után... meg az anyuka akaratereje :) nekem sajna kevés van :(
2010. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is a várandóság viselte meg a testet, a második szülés tán nem nem voltam olyan, mint korábban.

Az első gyerkőcöt 26 évesen szültem simán, alakom ugyanolyan lett, mint régen. 28 évesen szültem a második fiamat, utána is lement minden kiló, csak "asszonyosabb" alakom maradt. A csípőm szélesebb maradt, a combom is erősebb lett, a derekam is párnásabb maradt. A melleim a 2 gyermek szoptatása után sem maradt a régi, még barátkoznom kell új kinézetével.

Egyébként kiló alapján 1-2 kilóval vagyok több, mint várandóságaim előtt, inkább a testalkatom változott meg! De még így is elég csinosan nézek ki 2 gyerek után!

2010. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!