Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szombathelyi babaúszásról mi...

Szombathelyi babaúszásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Most 4,5 hós a babám, szeretném elvinni. Nem tudom pontosan hol is foglalkoznak vele, nagyuszoda vagy az oladi? A neten keresgéltem, de elérhetőséget, időpontokat a nem találtam.
2010. aug. 2. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!hát sajna több infót énsem tudok mint te.igazából énis oda akartam vinni a babámat,de azóta is halasztom.bár ő már 6 hós.celldömölkre is gondoltam,(sárvári vagyok)de szerintem már nemlesz semmi belőle.egyedül nemakarok menni,párom meg sokat dolgozik.megpróbálok neked infót szerezni,mert párom szhelyen dolgozik,és van a munkatársa közt akinek a babáját oda hordják.további szép napot!
2010. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen előre is! :)
2010. aug. 3. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Sokkal többet nemtudtam most sem megtudni,mert párom munkatársa szabin van.Oladon van az oktatás,állítólag jó.Szerintem nézd meg azt az oldalt,ott van annak az épületnek telszáma,hátha többet is tudnak mondani.

[link]

Ha ez nemjön be így,akkor próbáld az OÁMK-Savaria Ifjúsági Centrumot.Sajna ennyit találtam énis.további szép napot!

2010. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy ha odaszeretnéd vinni a babádat,akkor előbb szoktatni kell a 30fokos vízhez,és azt hiszem kell igazolás is hogy mehet babaúszásra a babád.de azért az igazolást kérdezd meg.
2010. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!