Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire számítsak? A héten...

Mire számítsak? A héten visszük a 8 hónapos babánkat könnycsatorna átmosásra a szombathelyi kórházba?

Figyelt kérdés

Nagyon félek.Fájni fog-e neki,Hogyan tudják majd lefogni.bemehetek-e vele?

Nincs-e túl késő már ?

Nagyon ideges vagyok miatta.

Bíztató válaszokat várnék !Köszönöm !


2010. nov. 8. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lányomnak nagyon korán volt. Nagyon rendes doktornőnél voltunk. Fájni elvileg nem fog, kellemetlen lesz inkább. Mindent részletesen elmesélt, hogy mi és hogy fog történni, majd Ő engem megkért, hogy ha nem gond inkább menjek ki, mert nem jó látvány, hogy egy nagy tűvel a szeménél matat. Mondta, hogy kint hallani fogom, hogy ordít, de az a lefogás elleni küzdelem miatt van. (igaz, hogy ebben a korban, ha lefogjuk tényleg üvöltenek, pl.: orrszívás, és az se fáj). Úgyhogy én kimentem. Amint kész voltak szóltak, hogy mehetek. Mire beértem már nem is sírt (pedig rohantam, hogy megnyugtassam). Mondjuk ő az oltásoknál sem sírt. Gyerek válogatja, hogy mennyire fog sírni.Viszont mondta, hogy mivel nagyon pici volt (pár hetes) figyelni kell folyamatosan, mert vissza tud dugulni. Az hogy késő lenne-e nem tudom. Vszínű most záródhatott el, hisz azt észre kellett volna venni a doktorotoknak ha már kicsi korában elzáródott volna. Úgyhogy talán nem késő. De ha át tudják mosni, akkor semmi gond.
2010. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj miatta, 5 perc az egész. Én nem mehettem be, de hallottam, hogy sírt nagyon a kislányom, de mikor kihozták már nem is sírt, még a doktornéni is megdicsérte, hogy milyen ügyes volt. Szerintem ez sosem lehet későn, biztos segíteni fog. Semmi baj nem lesz. Nekünk utána mindenféle váladékozási gondunk megszűnt.
2010. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.Remélem utána szép lesz a szemecskéje.

Mert van mikor nagyon csúnya,van amikor meg már azt hiszem hogy meggyógyult magától,aztán újra csúnya lesz.

2010. nov. 8. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!