Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora most a babád? Fiú,...

Mekkora most a babád? Fiú, lány? Mennyi idős? Anyatejes vagy tápszeres? Mikor kezdted a hozzátáplálást és mivel? Volt valami betegsége (ekcéma, allergia, aszthma. )?

Figyelt kérdés
Kommenteket nem szeretnék, csak kíváncsi lennék az arányokra. Köszi, ha válaszolsz!
2010. aug. 1. 13:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

13:35

Teljesen egyetértek Veled és jól látod, hogy mivel első baba ezért parázom túl a dolgokat. :) Így visszagondolva nem volt/lett volna életbevágóan szükséges a pótlás, csak a magam megnyugtatásaképp adtam neki eddig is (ez heti 1-2 estét jelentett, de volt olyan, hogy egy hónapig nem is kapott. Vagyis 95%-ban ő is anyatejes eddig) És hát valóban, ha a dokin múlt volna, akkor mára már talán fele-fele arányban lenne tápszeres, de lehet, hogy több. MÉg kibírom ezt a két hónapot és remélem, elmúlik ez a ráparázás, hogy csak én vagyok felelős a gyermekem táplálásáért. :) Köszi a bíztatást!!

2010. aug. 1. 15:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia.12,5 hónapos a kisfiam 10 kg 70 dkg és 81 cm volt egy hete,tisztán anyatejes,még most is napi 2-szer szopizik-reggel és este-,5,5, hónapos korában kezdtük a hozzátáplálást,nem volt ilyen fajta betegsége,nem allergiás semmire,95%-ban már a mi ételünket fogyasztja.
2010. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1 éves a lányom 9220 és 76cm.

4 hónapos koráig kapott kizárólag csak anyatejet,onnantól tápszerrel pótoltam.

Majdnem 7 hónapos volt mikor elkezdtem hozzátáplálni.Almát kapott először.

2010. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat, hasznos számomra mind!

Jó babázást!

2010. aug. 1. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!