Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez fogzástól, vagy...

Lehet ez fogzástól, vagy valami allergia, esetleg ekcéma? Vagy lehet köze a nemrég lezajlott betegségéhez?

Figyelt kérdés
Babám lábán száraz, de nem piros foltok van, nem pörkös, grízszerű kiemelkedésekkel, illetve a kis arcocskája is napok óta piros, de az csak piros, semmi száraz rész nincs rajta. Pelenkakiütése is van6,5 hós, anyatejes, hozzátáplált, 2 hete náthás volt, pár napja lábalt ki belőle.
2010. dec. 18. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

6 hósan bármi új ételtől lehet, vagy attól hogy kevesebb öblítőt tettél a mosógépbe, vagy bármitől... amíg nem viszket neki, nem zavarja, addig nem kell vele foglalkozni.


én sima mezei popsikenőccsel kentem be ilyenkor, vagy a hidratálós testápolóval és gyönyörűen elmulasztotta.


Akkor ekcéma, ha nagyobb piros foltok, száraz, viszketős kiütéssel, arra a gyógyszertári fürdető a jó, és az étrendjét átgondolni, mit nem szabad még neki adni. Az én lányomat a méz csapta ki rendesen, 5 hónapig küzdöttünk mig elmúlt az ekcémája.

2010. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!