Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 1,5-2 éves babája...

Akinek 1,5-2 éves babája eszik még bébiételt?

Figyelt kérdés
Melyik fajtákat szeretik, mennyire ízesek már a nekik valók? Kisfiam 10 hós kora óta azt amit mi, de megyünk nyaralni, és nem akarok főzőcskézéssel foglalkozni. Inkább veszek neki bébikaját. Egyébként mindent megeszik, nem válogat.
2010. júl. 31. 14:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A lányom most másfél éves, és lazán megeszi ezeket a bébikajákat, és nagyon szereti is őket, bár én is csak akkor adok neki konzervet, ha úton vagyunk.

Asszem a Nestlének amúgy is van olyan üveges kajája, ami 1-3 éveseknek való, és a Hippnek meg van rendes egytálétele, ami nem is üvegben van, hanem lefóliázott műanyagban. De a lányom a 8 hónaposoknak valót is megeszi gond nélkül, csak én szoktam sokszor azon gondolkodni, hogy mennyi kell neki belőle, elég tápláló-e, jóllakik-e?

2010. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!