Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 1,5-2 éves babája...

Akinek 1,5-2 éves babája eszik még bébiételt?

Figyelt kérdés
Melyik fajtákat szeretik, mennyire ízesek már a nekik valók? Kisfiam 10 hós kora óta azt amit mi, de megyünk nyaralni, és nem akarok főzőcskézéssel foglalkozni. Inkább veszek neki bébikaját. Egyébként mindent megeszik, nem válogat.
2010. júl. 31. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért előtte kóstoltasd meg vele! Az enyém mindent megeszik, amit főzök, de minden babakaját kiköpköd... Egyedül a gyümölcs-hús párosításból evett néhány falatot.
2010. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát én inkább főzőcskéznék neki. Lehet meg sem fogja enni, de lehet, hogy annyira fog neki ízleni, hogy utána csak az kell neki. Ha azt eszi amit ti akkor miért nem akarsz a ti ebédetekből adni neki. Az én kisfiam 1.5 évesen volt először nyaralni velünk, és azt ette amit mi. Persze nem kértem neki külön adagot, hanem a mienkből evett. Egy tipp: Mi apartman hotelban voltunk, és én sok mindent lefőztem előre. Húslevest, brassóit, milánóit, marhapörit, és lefagyasztottam ételhordóba. Ott beraktam a mélyhűtőbe, és csak kiengedni kellett, így ettünk hazait is, nem csak éttermit. Egyik nap csigát főztem a húslevesbe, másik nap grízgaluskát szaggattam bele. Sütöttünk krumplit, pirítottam tarhonyát, mindegyik belefért egy fél órába.
2010. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi nem voltam elég világos. A bébiételre írtam azt, hogy lehet, hogy meg sem fogja enni, vagy nagyon megszereti.
2010. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én kislányom az elején csak az üveges bébikaját volt hajlandó megenni, hiába főzőcskéztem neki naponta. Amiket akkor szeretett, azokból szívesen eszik a mai napig.


Univer 8 hósak: brokkoli-cs.hússal, vegyes zöldség rizzsel-marhahússal

Nestlé bolognai spagetti marhahússal.


De most már ő is csak ritkán kap, 22 hónapos.

2010. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rendeljetek olyan kaját amit megeszik!

Mi is nyaralni voltunk reggel este péksütit kapott, ebédre hasábburgonya virslivel, spagetti rántotthús burgonyapürével, zöldség gulyás raguleves sajtos csirkemell gyrostál Pizza mekus sajtburger

kecskeméti tökfőzeléket, vadas bébikaját spagetti amit megeszik ha úgy megyünk mamihoz hogy az autópályán nem àllunk meg enni.

2010. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eszik a mi kajánkból is vacsira. De mi ebédre max.hambit eszik majd meg ilyeneket. Ő még ezeket nem eszi. Ebéd időben nem leszünk még a szálláson. Egyébként én is viszek kaját lefagyasztva.
2010. júl. 31. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom majd 2 éves koráig ette ezeket, közben-közben evett a mi kajánkból is. Mikor milyen kedve volt.


De szerintem ezek a bébikaják már nem elég ízesek egy ennyi idős gyereknek. Nekem mind vízízű volt :( V. televolt hagymával (pl. hipp szívecske alakú tálban lévő kaják...brrrr).


Én már nem veszek neki. A pürék nagyon finomak, amik kisebbeknek való-de ezek a junior kaják. Szerintem felejtős.

2010. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mármint a kisebbeknek valót ette, főleg a kecskeméti 11 hósaknak valókat imádta.
2010. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott valami, a hipp lencsefőzi és krumplifőzi ehető (ha muszáj) még így felnőtt fejjel is. A lazacosat nem kóstoltam, mert a szagát sem bírtam.
2010. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20 hónapos, kecskeméti bébiételeket szereti, de nem mindet, csak ezeket: gesztenyés-almás-husis, sütőtök, alma-banán, alma-málna, szilva.

De az én gyerekem nem mérvadó, mert alig eszik valamit.

Mindenképpen próbáld ki nyaralás előtt, hogy szereti-e, vagy vigyél többfélét, nehogy éhen maradjon.

2010. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!