Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt már úgy, hogy a...

Más is járt már úgy, hogy a babája csak az üveges bébiételt fogadta el, és ha ugyan azt megfőzöm neki úgy nem kell?

Figyelt kérdés
Állagra is tök ugyan olyan szerintem, de ha pl alma-sütőtök Hipp-et adok neki megeszi, ha megfőzöm a sütőtököt és leturmixolom almával azt viszont nem akarja megenni.... ötletek???
2010. dec. 16. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is ezt csinálta majdnem 1 éves koráig.

Párszor át tudtam vágni, hogy az én főztömet beleraktam a bébiételes üvegbe, de nem mindig jött be.

Viszont 1 év felett rájött, hogy finomabb amit én főzök, és akkor leszokott a bébiételekről.

2010. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az elején volt így, kb 1 hónapig, aztán megszokta a házi készítésű ízeket is. Nem lehet, hogy túl ízesre csinálod? Tehát sózod pl. a főzeléket?
2010. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem, semennyi sót nem teszek az ő ételeibe, direkt vettem egy lábot amiben csak az ő kajáját főzöm, és külön fakanalat használok.
2010. dec. 16. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleinte csak üveges bébiételt adtál neki? Mert akkor ahhoz szokott hozzá és ezért fogadja el nehezen a házi készítésűt. Váltogatni kell a kettőt.
2010. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, eleinte én főztem de mivel azokkal semennyire sem haladtunk gondoltam kipróbálom az üveges verziót... azt eszi... :)
2010. dec. 16. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:
az elején nálunk is ez volt.sok volt neki az íz.kb 2-3 hónapig csak bébiételt evett meg,majd egyszer csak megkostólta amit mi ettünk és azután már én főztem neki.néha kapott üvegeset,ha mentünk valahova,de a legutóbb már nem is akarta megenni,pedig spagettiset vettem,azt meg nagyon szereti,de csak köpködte ki.nyugodj meg fog ez még változni.
2010. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 éves, és csak azt hajlandó megenni. A saját készítésűbe is belekóstol, eszik pár kanállal, de utána elfordítja a fejét és üvölt ha tovább próbálkozok. Pedig nem főzök rosszul.. Egyszer csak megunja az üvegeset..
2010. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10hónapos koráig csak az üvegest ette. Mióta azt eszi amit mi, azóta eszi a főztöm.
2010. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!