Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék ötleteket kapni,...

Szeretnék ötleteket kapni, hogyan szerettessük meg a kisfiunkkal a fürdést?

Figyelt kérdés
11 hetes,még mindig végigordítja az esti fürdetést. Variáltunk már az időpontokon is,7-8 óra között találtuk a legjobbnak. Próbáltuk több-kevesebb, hidegebb-melegebb vízzel,vettünk nagy puha szivacsot alá,mégis utálja. Nektek mi vált be?
2010. júl. 30. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Kössétek össze olyan dolgokkal, amiket egyébként szeret. nekünk imádja a fürdést, de hason fekve ordít. A hason fekvést úgy sikerült vele "megszerettetni", hogy közben bohóckodtunk neki meg énekeltem, és ezzel eltereltük a figyelmét arról, hogy épp hason van. Kellemes élményeket társítottunk hozzá, és amint sírni kezdett, visszatettük a hátára.


Hátha beválik fürdés megszerettetésére is.

2010. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én fiam 8 hónapos,de nem igazán szeret fürdeni.én is bevetettem már mindent,de semmi nem segített.
2010. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ird be a google képkeresőbe, hogy fürdetővödör... :DD

Hatalmas találmány, az én kislányom is ordított 3 hétig, amíg nem kaptunk kölcsön egy ilyet. Jól érezte magát benne, biztonságban volt. Elsőre elég furcsának tűnt nekünk is, de neki jó volt így használtuk.:DD Azóta imádja a vizet, most már nagy kádban fürcsizik, 9 hónaposan. Szerintem licitálós oldalakon találsz használtan is, próbáljátok ki.

2010. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, mi nem engedtük neki tele vízzel, csak pocakig, és apa tartotta a a hóna alatt szóval mi nem engedtük el benne, de a popsija leért az aljáig.
2010. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kellenek praktikák, egy idő után rá fog jönni, hogy jó! A mi babónk is először végigordította, aztán már csak a törülközőben ordított, most meg azért ordít, mert maradni akar.
2010. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csak annyit írhatok, hogy mi is ebben a cipőben járunk, 11 hetesek vagyunk, kislány, és végigordítja a fürcsit és utána az öltöztetést is. Csak a hajszárításnál nyugszik meg, nagyon nagy haja van. Mi is próbálkoztunk már mindenfélével, sikertelenül... Csak reménykedünk benne, hogy jobb lesz valamikor... :(
2010. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érik a szőlő, hajlik a vessző c. népdal ritmusa az anyai szívverésre hasonlít, és megnyugtatja a babákat. Nekünk bevált fürdésnél is.
2010. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Sikerült egyenlőre! :)

Több vizet teszünk a kádba,de őt csak félig ültetve rakjuk bele,és közben bábozunk neki! Bevált. Jó babázást mindenkinek!

2010. aug. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!