Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha a babám úgy sétál...

Az baj ha a babám úgy sétál hogy a lábfejét kifele teszi?

Figyelt kérdés
12 hónapos lesz és pár hete sétál kapaszkodás nélkül. Ez jelent valamit?
2010. júl. 29. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A lányom 11 hónaposan kezdett el magától menni, rettenetesen kifelé álltak a lábai, hason is alszik, azért. Most 16 hónapos és teljesen vissza húzódott a lábfeje, pedig azt hittem orvoshoz kell menni mert chaplin volt :) A védőnőnk mondta hogy megtanul járni, várjunk 1 hónapot és meglátjuk. Ha már akkor látszik hogy kezd visszahúzódni akkor minden ok lesz, szerencsére így is volt, várj még vele. Egyébként bútor mellett lépegetős járás ez :))
2010. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha kapaszkodás nélkül sétál,akkor már megy,nem?Miért bútor mellet lépegetős?Lányom is 2 hete indult el és kifelé áll a lába,de a doki azt mondta,hogy nem baj,még alakulni fog.
2010. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is kifelé csámpás. 11 hónaposan állt fel, már akkor is kifelé tartotta, 13 hónaposan ment önállóan. Az első cipője rövid szárú volt, nem is tudott benne menni rendesen, a szandija bokafogós magasszárú, 3 hónap használat után sokat javult a lábtartás is. Egyébként tényleg azt mondják a hozzá értők, hogy ebben a korban még nem baj.
2010. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, a második válaszolónak mondanám hogy azért hívják bútor mellett lépegetősnek, mert ha megnézed a áll szemben mondjuk a kanapéval akkor kifele teszi a kis lábait hogy elférjenek, sok baba sokáig csak így lépeget oldalazva, azért ez a neve.
2010. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!