Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt így? Kisfiam...

Más is járt így? Kisfiam 10hós, de még nem megy. Amikor kocsicipőt szeretnék ráadni, mindig behajlítja a lábfejét, ezért csak tutyit tudok ráadni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 15:09
 1/7 anonim válasza:

Semmi gond nincs azzal, hogy a 10 hónapos babád még nem jár. Ez nem valamiféle verseny, hanem minden gyermek a saját ütemében fejlődik, van aki fizikálisan, van aki szellemileg fejlődik először.

Az én kislányom 15 hónaposan kezdett el járni, nem aggódtam, és minden rendben van vele azóta is, már 3,5 éves. Nála az volt a helyzet, hogy előbb beszélt, mint járt, mert már 13 hónapos kora óta beszél, 18 hónapos kora óta teljes mondatokban.

Minden gyermek más és más, mint ahogyan minden felnőtt is!

2010. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,de nem az a gondom,hogy nem jár,hanem az,hogy nem lehet cipőt ráadni,mert behajlítja a lábfejét...Képtelenség bármiféle cipőt is ráadni.
2010. márc. 16. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj egyáltalán, hogy nem jár 10 hósan. nekem is mindig behajlította a talpát, ha cipőt akartam ráadni, mindenki hülyének nézett ezzel a kérdéssel anno...de tényleg csak az idő segített, mikor "megérett" rá, hogy cipőt hordjon, akkor már simán hagyta, hogy ráadjam a cipőt. Szóval add rá a tutyit, a lényeg, hogy ne fázzon a lába.
2010. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez életkori jellemző, hogy behajlítja a lábfejét...

Adj rá tutyit, mamuszt, ami seikrül.

Cipő ráér akkor, ha majd rendesen megy...

2010. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia!az nem baj,hogy nem megy de az ,hogy behajlítja a lábfejét hát azt meg kéne mutatni egy orvosnak. az én kislányom 11 hónapos de már lépked amikor voltunk csípő vizsgálaton ott mondta a doktor néni,hogy eléggé be hajlítja a lábacskáját az mondta,hogy kinövi ha majd menni fog ha nem mondta volna most idegeskednék ezen.
2010. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Csak akkor hajlítja be amikor rá akarom adni a cipőt.Két hónaposan voltam Vele ortopédusnál.Ott azt mondták minden ok Vele.Akkor talán majd kinövi idővel.Marad a tutyi.
2010. márc. 16. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a kocsicipő, nem kell erőltetni.A mamuszban jobban tudja mozgatni a lábát, nem korlátozza semmi, és melegen tartja. Én addig nem is vettem cipőt a kisfiamnak, amíg nem tudott járni.
2010. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!