Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le lenne maradva a 9,5 hós babám?

Le lenne maradva a 9,5 hós babám?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom,hogy a 9,5-10 hónapos babák már állnak maguktól,meg felülnek,meg pápá-t intenek de az én lányom nem csinálja.Kb.két hete kezdte,hogy fel áll négykézláb és hintázik,kúszni már tud,de állni....... meg ülni sem,ha felültetem akkor ül de megunja és eldobja magát,így otthagyni nem lehet.
2010. júl. 26. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva.minden babának más a fejlődés ritmusa.Vannak lépések amit kihagynak,vagy később csinálják.Az én fiam már kapaszkodva felállt,de felülni azt nem akart.Ő most 10 hónapos.Van olyan baba,aki egy évesen áll csak fel.Szóval ne aggódj.Az én fiam meg mindent előbb csinált.
2010. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne aggodj.az én lányom holnap lesz 9 hós.ő még fel sem áll nem is mászik.a kezembe fel huzza magát.és lépeget is ennek ellenére.sőt a fiam ugyan igy volt.és 10 hósan elindult.
2010. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nincs lemaradva, az én kislányom 11 hónaposan kezdett el mászni, addig nem kúszott-mászott éppen csak megült, azóta 14 hónapos ma már ment 5 lépést egyedül:) engem mindenki már gyógytornászhoz akart küldeni, de én valahol éreztem hogy ilyen későn érő típus, és majd csinálja a dolgokat a maga idejében!
2010. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ekkora, ő ma 1 hete ült fel először, és állni is kb 2 hete áll meg a lábán, persze csak ha fogom a kezét. Kúszni tud, de mászni ő sem mászik, csak áll négykézláb és hintázik.

Pápázni kb hetente 1x eszébe jut, és ennyi:-)

Ne izgulj, és ne azt nézd, hogy más ekkora baba mit tud, én is ezt csináltam, mikor 4-6 hónapos volt, és idegeskedtem, mert nem forgott, csak 7 hónaposan.

Te babád is később csinálja a dolgokat, de attól még nincs lemaradva:-)

2010. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!