Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig vasaltad a babád...

Mennyi ideig vasaltad a babád ruhácskáit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

17 hónapos a kislányom, és minden ruháját vasalom.de ugyanugy a férjem és a saját ruháimat is mindet.

időt nem vesz el a gyerkőcömtől,mert este szoktam vasalni,9 után,amikor elalszik.

2010. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én csak most kezdtem vasalni 10. hét, mivel eddig nem is volt olyan rucija ami gyűrődött volna. Igazi kihívás ezeket a pici rucikat vasalni! Amúgy meg fertőtlenítés céljából sose kell vasalnom mivel mindent Bambino mio pelenka fertőtlenítővel mosok (sokszor együtt a pelusokkal). Ha a fertőtlenítés végett vasalsz akkor helyette tehetsz nátrium pekrarbonátot a mosáshoz (dm-ben is lehet kapni csak ott azt hiszem öko fehérítő néven fut, ezt a nevével ellentétben lehet színes ruhákhoz is használni és tökéletesen fertőtlenít) Ha az öblítőszer miatt vasalsz, akkor meg azt simán el lehet hagyni és helyette ecettel öblíteni (bár akkor keményebbek lesznek szerintem a ruhák). Én mosódióval mosok és azt teszek az öblítővízbe is.
2010. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kislányom. Minden ruháját kivasalom.
2010. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
6 és fél hónapos a kislányom, mostanában már egyre kevesebbet vasalok rá. A pelusokat még ki szoktam vasalni, mert azok nagyon gyűröttek. Néha azt veszem észre, hogy a ruhák fele már újra a szennyesben van, mire oda jutok, hogy vasaljak.
2010. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak, és mindent kivasalok nekik. Félévesek. Annak idején anyukánknak is volt rá ideje, két gyerek mellett, pedig akkor még csak keverőtárcsás mosógép volt, meg textilpelus. Mégis megoldotta. A vasalás fertőtlenít. Hiába a bio mosószer, ha kitergetsz a levegőből is rászáll a baci. Amikor alszanak akkor csinálom, mint minden más csendesebb házimunkát.
2010. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!
2010. júl. 16. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!