Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig vasaltad a babád...

Mennyi ideig vasaltad a babád ruhácskáit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én születéstől fogva csak a felső rétegeket vasaltam: nadrág, póló, stb. Bodyt, pizsit, mackókat nem.
2010. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A mai napig vasalom a gyűröttebbeket, mert ronda, ha gyűrötten adom rá.

Egyébként 6-7 hónapos koráig terveztem elvileg.

1,5 éves.

2010. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos a fiam, még vasalok. Én sem terveztem ennyi ideig, de egyszerűen nem tudom gyűrödten betenni a szekrénybe, ráadni meg végképp nem. Persze volt már olyan, hogy a szárítóról lekapva adtam rá egy bodyt, de ez a ritkább...
2010. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Én csak a textíl pelusokat kisingeket,és 1-2 dolgot vasalok,és mégis szépen öltöztetem,és jó megjelenésűek a gyerekek...

Minek??

Inkább rájuk fordítom azt az időt...

2010. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Utolsó.

Gondolom még csecsemő a babád. Egyébként miért kell sértő választ írni?

Miből gondolod, hogy aki vasal, az nem fordít kellő időt a gyermekére??????

Gáz vagy nagyon!!!!!

2010. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Én 3 hós koráig vasaltam!Soha semmi nem váltott ki nála bőrirritációt, így mertem abbahagyni,azóta sem volt egy pöttyünk sem!

Szerintem a gyűröttség csak teregetés és hajtogatás kérdése!,én a mi ruháinkat sem vasalom,csak az ingeket,meg az ágyneműt,persze azt a lányomét is! :)

2010. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó írta. 9,5 hónapos lesz holnap, még mindig vasalok neki. Nem a fertőtlenítés miatt, hanem mert nem bírom elnézni, ha gyűrött a rucija. Igaz, hogy ebben a melegben nem kellemes vasalni, de inkább este csinálom, amikor már nincs olyan dög meleg.
2010. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

12.11-es vagyok, mármint ahogy a 11.43-as írta, úgy van nálunk is. :)


Egyébként ha este vasalsz, akkor nem "lopod" el a gyerektől az időt, kedves 12.07-es...

2010. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is vasalom a ruháit (8,5 hónapos), de ez nem teher nekem. Akkor vasalok amikor alszik. A saját ruháinkat is vasalom, ingeket, pólókat és elég sok mindent, akkor miért ne vasalnám az ő ruháit is? :-) Én sem szeretek gyűrött ruhában lenni és kisfiamra sem adok gyűröttet és még a másik oka, hogy érzékeny a bőre és ez is segíthet a kiütések ellen.
2010. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Itt a 12:07es!

Nem azt mondtam hogy ti ellopjátok azt az időt a gyerekektől,ne értsd félre!!

Nekem van egy pici is aki igencsak időigényes,és vasalás helyett a naggyal szoktam játszani,hogy ne legyen féltékenység:-)

Remélem így már érted!!kedves utánam nyilatkozó

2010. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!