Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van olyan buta szülő,...

Miért van olyan buta szülő, aki szoknyát ad óvodás korú fiú gyermekére?

Figyelt kérdés
A szülők teljesen elrontják a gyereküket!
2010. júl. 12. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Én még pici korában is meggondolnám még a lányos szineket is! Mi lesz abból a gyerekből??? A többiek kifogják nevetni, csúfolni fogják. Szegényke! Milyen szülei lehetnek??
2010. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Micsoda????

Azt hittem először rosszul olvasok! Hol tapasztaltál ilyet? Én még nem láttam hasonlót....


De az biztos, hogy nagyon idióta aki ilyet csinál!

2010. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Atyaég! Hát tuti nem normálisak! De tuti fiú volt a kicsi?
2010. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

tilos a nemi identitásra nevelés az ovikban. Így nem mondhatja senki, hogy szoknyát a lányok hordanak- nadrágot a fiúk. Mert ez befolyásolás. És így nem lenne biztosítva az utánpótlás a menetre. Mert ez a 2500 meg a Gyurcsány nem egy hatalmas szám.

Tudod liberális szülők: És mi lett, fiú vagy lány? Nem tudjuk, majd ha felnőtt eldönti.

Sajnos, ilyen világot élünk.

2010. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Gyerekkoromban az egyik fiút mindig szoknyába öltöztették a szülők, ugyanis azt szerették volna, ha lányuk születik. Namármost akkora ratyi lett a srácból, amekkorát még nem hordott a föld a hátán. Szóval aki meleget akar nevelni a fiából, annak hajrá!
2010. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A liberalizmusnak ehhez semmi köze.

Úristen:-(((((((((((((((

2010. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Tény, hogy nem normális dolog, soha nem tenném, de ettől nem fog változni, terelődni az identitása, nem lesz "ratyi".
2010. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én olvastam olyan anyukát,aki azért ad nyáron szoknyát a fiára,mert az szellősebb mint a rövidnadrág.De azért nem hinném,h ez túl gyakori.
2010. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen szülőt. De mondjuk az 50éve történt.Ő még kis "aranyos" csattot is tett mind3! fiú hajába. Nagyon meglepődtem a fotót látva.
2010. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Micsodaaaa?!Tuti,hogy fiú volt???Lehet,hogy valami Skótok?!:0)))
2010. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!