Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 14 éves gyereknek hánykor...

14 éves gyereknek hánykor kell lefeküdni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 12:16
1 2
 1/16 Sün!! ***** válasza:
61%
Amikor a szüli azt mondják :)
2014. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sün!! ***** válasza:
63%
*szülei
2014. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Iskola időben úgy, hogy még a 8 óra alvás meglegyen.

Tehát sulikor legkésőbb 22 órakor fekvés, 6-6:30 ébredés. Ha hétvégén, szünetben néha fent marad tovább, az nem tragédia, csak ne legye szokás, hogy reggelig kukorékol gép/ tv előtt, aztán a másnapot átalussza. Szerintem az nem fér bele.

2014. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
15%
Már elnézést de n 15 m vagyok , emlékszem h 13 évesen fentvoltam ejfelig aztan egyre tobb és mindig igy alszom el és jo tanulo voltam mellete , es meg mindig elek!! :DDDD nekem igy esett jol!!nem kell beleszolni ebbe majd rajon magatol az illeto h mikor lesz neki jo az alvás!!14 eves tini eletebe meg pláne neszoljon bele a szulo!ilyen téren persze!! :DDDDD
2014. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, oké. Addig van fent ameddig akar, de legkésőbb nyolckor keltem. Akkor is ha hajnalban aludt el.
2014. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
A tervezett felkelés időpontja előtt 7-8 órával. Persze ha a szülők a tv előtt ülnek, akkor a gyerek se nagyon akar időben lefeküdni.
2014. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kellene megkérdezned idegenektől, hiszen a Te családodban a Te szüleiddel kell erről megegyeznetek, együtt.Ez sok mindentől függhet, amit itt nem tudsz leírni nekünk.Függhet attól, hogy milyen családban nevelkedsz, függhet attól, hogy mennyire vagy leterhelhető, függhet attól, hogy tanítási idő vagy nyári szünet van, függhet attól, hogy otthon vagytok, vagy valahol nyaraltok, stb. Nem helyes ha idegenektől várod a helyes választ! Mondhatom én, hogy: "Akkor fekszel le öcsi amikor akarsz, mit érdekel engem!" , "Akkor jössz haza, amikor akarsz!", stb. Nekem nem számít,hogy mi lesz belőled, én nem ismerlek, DE a szüleid IGEN! Lehet, hogy azt szeretnék, hogy több legyél, mint amit ők elértek, lehet, hogy azt szeretnék, hogy jó életed legyen, az idegeneket mit érdekli, hogy mi lesz veled, ha nagy leszel? Bocs, hogy így válaszoltam, de én felnőtt vagyok, nem akartalak elkeseríteni, de 14 évesen, akármilyenek a szüleid, tessék szót fogadni nekik! Ők gondoznak, ők nevelnek, ők mutatnak neked példát, velük kell jó kapcsolatban lenni, és mindent megbeszélni, nem idegenekkel!
2014. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
27%
Amikor akar. Elég éredt hozzá h eldöntse.
2014. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálunk suliidőben 21 és 22 óra közt, most, hogy nyári szünet van, általában éjjel 11 és éjfél közt fekszik le a lányom.


Reggel 8-kor mindig ébren van, de inkább 7-kor. Soha nem alszik pl.: délig.

2014. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Kedves nyolcas, szerintem épp nem elég érett, gyerek még. A szervezetnek pihenni is szükséges (akár felnőtt, akár gyerek), és egy 14 éves fejlődésben van még.
2014. júl. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!