Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy 13 éves...

Szerintetek egy 13 éves gyereknek mikor kellene lefeküdni?

Figyelt kérdés
Én is 13 éves vagyok és sokat hallom az osztálytársaimtól, hogy ők már 10-órakor alszanak mert elküldik őket az ágyba. De viszont nálunk meg úgy van, hogy nekem anyukám rám bízza mikor fekszem le vagy kelek fel. Ez nálunk természetes. Szóval szerintem ez annyira hülye szokás. Szerintetek?
2009. dec. 5. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok, de anyum így is ágyba zavar, ha szerinte túl későig vagyok fenn:) a szülők már csak ilyenek, aggódnak, hogy a csemetéjük nehogy fáradt legyen:D
2009. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
engem is 10kor küldenek hétköznap de hétvégén enyém az éjszaka :D
2009. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mentem én is lefeküdni amikor akartam, de azért volt, hogy szóltak, hogy ideje lefeküdni mert már késő van.

Bár általában magamtól is időben mentem aludni, h fel tudjak kelni másnap.

2009. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Változó, kinek mennyi alvásra van szöksége, de egy 13 éves gyereknek még tényleg le kéne feküdnie este 10-ig. Engem is mindig elküldtek lefeküdni régebben, most már akkor fekszem le, amikor akarok, de nem szoktam sokáig fent maradni. Lassan 20 vagyok, de minimum napi 8-9 óra alvásra van szükségem, különben ideges meg nyűgös vagyok, minden bajom van. Általában korán kelek (6-kor vagy még hamarabb), úgyhogy 9 és 10 óra között le szoktam feküdni, nagyon ritkán fordul elő, hogy tovább fent maradok.
2009. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hétköznap:9 óra fél 10

Hétvége:éjfélig lekell feküdnöm,sőt le is fekszek,mert ki vagyok sokszor fáradva..főleg hétvégén reggel..fú..×D

2009. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én is amúgy teljesen magamtól lefekszek.

De viszont ebben az szeretem, hogfy nyáron fentmaradok mondjuk reggelig. Nagyon szép a hajnal olyan reggel 5-kor a hegyekben :)

2009. dec. 5. 22:05
 7/17 anonim ***** válasza:
én 13-évesen hétközbe 11-kor feküdtem,hétvégén hajnalba.de én nem voltam fáradt.attól függ,te hogy bírod.
2009. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Anno apum mindig szólt 9-kor le kéne feküdni,és nem nézhettem végig a Barátok köztet...

Most már csak szól,hogy hány óra,mint ha nem tudnám,ezzel célozva arra,hogy feküdjek le.

Amúgy általában fél 10-10 között fekszek le.Hétvégén is le szoktam feküdni időben...mert hulla fáradt vagyok,és reggel sem aludhatok mert takarítani kell,segíteni főzni meg tanulni:(

15/L

2009. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én éjfélkor szoktam ált. mert csak este tudok tanulni:D és 6kor meg kellek :É utálomutálomutálom :D:D
2009. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hát sztem ha másnap suli van, én sem engedném,h tovább fenn legyen a gyermekem (majd ha lesz)...majd 15-16 évesen már eldöntheti,aztán ha reggel mosott szar lesz, magára vessen :)
2009. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!