Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az egyedul elalvas cumival...

Az egyedul elalvas cumival valo elalvast jelent? Anelkul is mehet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 10:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Tegnap tobbszor szopi utan elforditotta a fejet nem akart cumizni a cicimen. Magatol csokken az igenye. Kiprobaltam egy uj "modszert" is. Cicin elalvas vagy ringataa utan ugy tudom betenni az agyaba (mind1 lenne h.alszik csak onnan nem gurul le) h.a mellkasomra teritek egy vastagabb baba takarot felveszem a mellkasomra kicsit setalok vele es mikor leteszem nem a hideg matracra landol. Bevalt. Igy is tobbszor megebred akkor cici vqgy ringatas de az a pici plusz ido pont eleg nekem.
2013. dec. 22. 09:35
 22/24 xStefix ***** válasza:
Ezt a módszert olvastam tegnap a Szoptatás női művészete c. frissen beszerzett könyvemben is. ;)
2013. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igen en is tanulgatok abbol bar ezt most egy szopatasi tanacsado javasolta. Azert nem mindig mukodik de pont jol van ez igy...
2013. dec. 23. 17:41
 24/24 A kérdező kommentje:
Jaaaa hat kijott alul a foga...4 hosan. Egyebkent par nap es mar nem is alszik a mellkasomon. Tobbszor letettem az agyaba persze almaban v.neha felalomba is elfogadta. Ringatni sem kell sokat. Ha tenyleg almos cicin bealszik. Annyi h.gyakran megebred nappal es ejszaka is. Cici nem mindig kell...ilyenkor ringatom de az eddigiekhez kepest gyorsan elalszik. Meg nyoszorogni is "megtanult" ezzel mintha altatna magat. Hihetetlen gyorsan valtozik....
2013. dec. 28. 07:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!