Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni az elalvást...

Mit lehet tenni az elalvást akadályozó elalvás előtti lábrángások ellen?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy magnézium hiány is okozhatja, ezért hetek óta szedek magnéziumot. Ennek ellenére múlt éjszaka is hajnali 3-kor még nem aludtam, holott éjfél előtt lefeküdtem és nagyon álmos voltam, de mikor kezdtem volna elaludni, akkor mindig vagy egy hirtelen rándulást éreztem a lábamban, vagy azt, hogy szép lassan elkezd összehúzódni a lábamban egy izom és akaratlanul is behajlítom a lábfejem. (Nem görcs húzta)Ettől kicsit mindig éberebb lettem, és akkor jött az újabb akaratlan mozgás, vagy rándulás, mikor ismét majdnem elaludtam.

Mikor ez több egymás utáni éjszaka ismétlődik, akkor teljesen ki tudok merülni. Kinek van tanácsa?


2012. okt. 1. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Mg, de kálcium és kálium hiánya is okozhat izomgörcsöket, az utóbbi felettébb könnyen kiürülhet h szedsz szteroidot vagy valamilyen vízhajtót. Inkább menj orvoshoz vérvételre, mert káliumot tudtommal receptre lehet csak kapni, meg ugyan egy vérvételbe nem fogsz belehalni, hogy ugyan mi hiányzik ténylegesen a szervezetedből, és nem ártana.
2012. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bár nem görcsről, hanem pillanatnyi rándulásokról van szó, de azért köszönöm a tanácsot, lehet, hogy elmondom egy orvosnak.
2012. okt. 2. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is évek óta. Végig jártam az összes orvost. Olvastam, hogy van másoknak is, de senki nem írt még választ hogyan múlik el. Nekem 6 éve van.
2015. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vizso74 válasza:
Azóta találtál rá valamiyen gyógymódot? Nekem nyolc éve van minden este. Pontosan azóta, hogy az első terhességem tünetei megjelentek. vele együtt jött ez is. Akkor rángatózik ha fáradt vagyok vagy aludni akarok.
2016. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!