Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mièrt nem alszik a baba?

Mièrt nem alszik a baba?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal hogy reggel 8 kor kel, eszik, nagyon nagy nehezen elaszik, 11-12kor felkel, ès este 11-12 óráig fent van, kèsz szenvedès elaltatni. Persze napközben is eszik 3 órànkènt. Hasa nem fàj, nem húzza a lábait, keze nincs ökölbe, nem piros, kakil rendesen. 2 hónapos. Lassan 2 hete ez megy. Vettem görcsoldó cseppet, ami 100%-os. És be is vált nem fàj neki, de viszont továbbra se alszik. Kezemben max fél óra, es kel. Le teszem kel, hinta, bölcső bsbakocsi, ringatás, tápszer csere meg volt. Minden nap megyünk setalni is a levegőre. Kérlek segítsetek, lètezik baba altató?

okt. 2. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem fejtettem ki. Csakmert ha a rajzfilm alatt azt érted(márpedig nálam ezt jelenti) hogy tv és társai akkor az baj. Egy 2 hónaposnak semmi szüksége rá.
tegnapelőtt 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nálunk van olyan hogy Baby tv. Hát ha te ugy latod hogy nincs szükség rá, rendben megèrtem. De ha en ugy döntök hogy "nèzzem, hallgasson" mesèt szerintem az-az èn dolgom. Meg a masik hogy ő fordult sokszor a tv felè, akkor nèzze ami neki való
tegnap 07:10
 13/23 A kérdező kommentje:
Megjegyzés kèpp annyi, hogy nem kötekedni jöttem. Csak szeretnèk másnak is segíteni, aki ugyan ebben van mint èn. Ha tv kell hogy a babám nyugodt legyen akkor tv lessz. De csinálja mindenki ahogy jónak látja, kioktatásra semmi szükség. Max tanácsra, azt meg vagy megfogadják vagy nem. Semmi szükség arra hogy másban kels olysn èrzèst hogy valamit nem jól csinál. Inkàbb ki állni mellete, főleg ha anya vagy te is, és tudod hogy nèha milyen nehèz. Nem ócsárolhatsz senkit azert hogy mit csinál vagy mit ad a gyerekènek. Tapasztalat, tanàcs jöhet, de okoskodni kioktatni nem kell senkit. Legyünk màr emberek, es ne basszuk egymást. Köszi.
tegnap 07:21
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen azt csinálsz ami nektek jó.ez egy megjegyzés volt nem kioktatás amit szerintem nem is bántóan fogalmaztam meg. Legalábbis nem akartam annak szánni
tegnap 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%

Te, kerdezo. Itt kinlodsz a babaval, de az meg se fordul a fejedben, hogy talan ezert nem alszik?

Az idegrendszeret iszonyatosan megterheli mar onmagaban az is, ha megy a tv egesz nap es csak hallja. De o meg nezi is.

😮‍💨

tegnap 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Te egyáltalán elolvastad amit irtam? Hogy helyre állt az alvás? Evett kaklilt, tv-zett, es ment sludni gond nélkül.
tegnap 10:03
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Gondoltam hogy ez lesz a valasz :D

Jojo, akkor folytasd igy tovabb.

Aztan ha allandoan sir, megint nem alszik, majd irod a kovetkezo kerdesed :D

tegnap 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Száljatokar le rólam. Menjetek a dolgotokra, mert ez k..ra idegesitő ám. Ti terhelitek meg az èn idegrendszeremet 😂😂 Ekkora hülyeséget úr isten 😭😭
tegnap 10:05
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi, helló. Tovabbi szép napot 😘😘
tegnap 10:11
 20/23 anonim ***** válasza:
46%

Anyam. Hogy lehet valaki 2024-ben ennyire tudatlan? Hogy? Mikor a csapbol is az folyik, hogy mennyire de mennyire karos a kepernyo a babaknak, van olyan fogalom is mar, hogy digitalis autizmus. Nem veletlenul.


De nem. Es meg mindig vannak ilyenek, akik magas lorol beszelik a baromsagot.

🤦‍♀️🤦‍♀️

tegnap 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!