Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ébred amikor én épp...

Miért ébred amikor én épp elaludnék?

Figyelt kérdés

létezne, hogy a gyerek megérzi amikor én elalszok?

néhány hete ÁLLANDÓAN akkor ébred fel éjszaka amikor én épp hogy bealudnék. már nagyon fáradt vagyok. olyan mintha nem akarná, hogy aludjak...(tudom hülyén hangzik,de hetek óta nem tudtam 30-40 percnél többet aludni egybe).



szept. 1. 00:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

kiságyas egyébként. azért hozom most már magam mellé,mert azt hittem ezzel orvosolni tudom a problémát, de sajnos nem.

szóval ez volt akkor is amikor a kiságyban aludt. még talán rosszabb, mert ahogy letettem már meg is ébredt.😮‍💨

szept. 1. 07:15
 12/18 A kérdező kommentje:

10


be van duzzadva az egész innye. bekentem dentinix géllel, de nem sokat segített.

adtam vizet is, az se segített.

mozgásfejlődés is biztos bezavar...


hogy lehetne sérülés mentesen megtanítani az önálló alvásra?

szept. 1. 07:18
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálja meg a párod elaltatni. Eskü nálunk ez válik be. Nekem nagyon nehezen alszik el este, a férjemnek meg tök hamar. Simogatja a hátát és bealszik. Ha én simogatom, akkor nem.
szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az én fiam már 15 honapos, de mindig akkor kezd el variálni, amikor épp, hogy elaludnék. Nem tudom, ez miért van. Talán szeparacios szorongás. Már nem eszik semmit esténként, max vizet iszik, de akkor is varial.
szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%

Be kell tenni az ágyába szépen és ha nem zavarja a szomszédokat hagyd sírni. Pár nap és elfogadja az új helyzetet. Tudom mostanában hetente jelennej meg drámai tanulmányok arról, hogy így biztos egy nárcisztikus személyiségzavaros ember lesz, de ennek a fele nem igaz, nyilván.

Te döntesz, vagy végig sz*pod ezt még évekig, mert ez lesz, nem akarlak kiábrándítani, vagy berakod az ágyába és kész.

szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%

15-os, takarodj mar. Mostanaban minden kerdes ala odahanyod a hulyesegedet. Ha te egy ilyen szivtelen dog vagy, aki hagyja uvolteni a gyereket, te bajod!

De undorito ez az egesz.

szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
18%

Oké...

Ti meg mártírkodva sz*ptok évekig. Aztán jön az én nem aludtam 8 éve szövegért a kitüntetési kérelem. Csak hogy senkit nem érdekel... mert ez nem érdem, csak a ti hülyeségetek. Ki az a nem normális a szoptatva altatja a gyereket? Aztán jön a kérdés, hogy 1.5 éves és még mindig a csöcsöm rángatja éjjel mit csináljak?

Életképtelen, elkényeztetett kis görcsöket neveltek. Csak nem tetszik az igazság. A mai generációban sajnos tényleg sok a szaranya.

szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a nem normális. 1 éves, percek alatt elalszik, éjjel megébred és egyből visszaalszik. Kipihent vagyok, egy-két fogzásos éjszakát leszámítva kifejezetten jól alszok éjjel. Nem mártírkodok, napközben önállóságra nevelem a gyerekem. Csak nem akarom, hogy egyedül kelljen elaludnia, amíg nem komfortos neki. Nem fog 18 évesen is velem aludni. A te stílusod viszont alpári.
szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!