Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ébred amikor én épp...

Miért ébred amikor én épp elaludnék?

Figyelt kérdés

létezne, hogy a gyerek megérzi amikor én elalszok?

néhány hete ÁLLANDÓAN akkor ébred fel éjszaka amikor én épp hogy bealudnék. már nagyon fáradt vagyok. olyan mintha nem akarná, hogy aludjak...(tudom hülyén hangzik,de hetek óta nem tudtam 30-40 percnél többet aludni egybe).



szept. 1. 00:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
akkor ehes, adj neki tapszert
szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
anyatejes, mindig mellre is teszem. addig alszik amíg a szájában van a cici...🙄 nem is eszik, inkább csak cumizik. már adtam neki játszócumit is, de azzal se jobb a helyzet.
szept. 1. 00:08
 3/18 A kérdező kommentje:
ja és már vissza se teszem a kiságyba az első ébredése után. mellettem alszik, cicivel a szájában.
szept. 1. 00:09
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Elhiheted, hogy nem direkt csinalja.

Igen, sajnos ez egy borzaszto idoszak, nekem pont emiatt nem is lesz masodik. Az elso 3 honapban szo szerint azt hittem, hogy en ebbe belehalok. :D Ez a 20-30 percenkenti keles, allando cicin logas, borzalom.

Aztan elmult ez is, mint minden.

Kitartast!

szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
En ilyenkor fekeltem azelott hogy elaludnek es utana mar o is alszik. Egyszerre alszunk , o vissza en pedig el. 🙂 3 honapos
szept. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4

a szeparációs szorongásra gondoltam, hogy esetleg azért ébred egyből amikor én elaludnék?!🤔

Tényleg brutál. 😮‍💨🤯

szept. 1. 06:32
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam is mindig akkor ébredt, mikor éppen elaludtam volna. Ráadásul ráérzett, mikor vagyok a legfáradtabb és akkor kelt hajnalok hajnalán vagy éppen nem aludt délután sehogy sem.
szept. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
"mellettem alszik, cicivel a szájában." emiatt
szept. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

Ezért nem altatunk cicivel!

Most már mindegy...ez hónapokig, félévig fog tartani sajnos.

szept. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert 30 és 45 perc között mozog egy alvási ciklusa. Ilyenkor megébred, és valamilyen ok miatt (mozgásfejlődés, szepa, fogfájás, éhség, meleg, stb.) nem tud egyedül visszaaludni. Három dolgot tudsz tenni: 1. ha lehetséges, megpróbálod megszüntetni az okot, amiért nem tud visszaaludni (pl. ha melege van, nem adsz rá annyi ruhát), 2. megvárod, hogy megszűnjön magától, 3. megtanítod önálló megnyugvásra és elalvásra. Az utolsóval óvatos lennék, mert pl. ha szeparációs szorongás az ok, nem biztos, hogy sírás nélkül menni fog, a sírni hagyás pedig bizonyítottan káros.
szept. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!