Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális egy hét hetes terhess...

Normális egy hét hetes terhesség esetén, ha napközben állva is elaludnék, 37 fok a hőm és nagyon fázok?

Figyelt kérdés
A fentieken kívül enyhe mellfájásom van és sokkal kevesebbet eszek. Ez normális? De mindennél jobban aggaszt, hogy fázok, állandóan, bármilyen vastagon felöltözök és bármilyen meleg is legyen a lakásban? Árthat-e ez nekünk? Vagy ez is csak egy tünet?
2007. nov. 17. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Amikor 7 hetes körül voltam én is állandóan fáztam még itthon is.Volt, hogy felültem a radiátorra annyira.Ja és én volt hogy azon gondolkodztam, hogyan tudnék úgy aludni a munkahelyemen, hogy a főnököm ne vegye észre:).Sőt olyan is volt, hogy du. 4-kor keltem fel.Szóval szerintem ez normális.A hőmérsékletem is ennyi volt.Szóval szerintem ne aggódj.
2007. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem tudom hogy ártalmas-e,de én ugyanebben a cipőben járok!

A férjem izzad olyan meleget csinálok otthon én meg majd megfagyok!

Remélem hogy ez is csak tünet,és hogy hamar elmúlik!


6 hetes kismama

2007. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen normális nekem mind a három terhességem elejére ez volt a jelemzö.Grat a babához:)37hetes kismama:)
2007. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én is csak megnyugtatni tudlak, mindig melegvérű voltam, csak nekem volt melegem ha más fázott. Most én sem tudok úgy felöltözni, hogy ne fázzak. A hőmet nem szoktam mérni, de fázok mindig. Aluszékony nem nagyon vagyok, de a mellem fáj nekem is.

Most 11 hetes vagyok:-)

2007. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,majd kinövitek.Kitartás az első trimeszter végéig ez kínozhat.Aludj sokat,amennyit csak tudsz,és figyelj arra,h a szervezeted mit szeretne.Ez a legfontosabb.
2007. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!