Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Véleményeznétek a problémámat?...

Véleményeznétek a problémámat? Kicsit összetett.

Figyelt kérdés

Szeretnék 6-8 kg-ot fogyni. 162 cm vagyok és 59 kg.

A következők a problémák: én szinte egyedülálló anya vagyok, párom rengeteget dolgozik, hétfőtől szombatig. Van egy alig 2 éves gyermekünk. Én vagyok vele állandóan, a nap 24 órájában, nekem nincs anyukám, sőt anyósom sem akit megkérnék arra, hogy vigyázzon rá. Így nagyon nehezen találok időt a mozgásra. Kondi, futás vagy bringa szóba se jöhet, mert vinnem kellene a gyereket is magammal.

Ez az első problémám. Milyen mozgást végezzek így?

A második az étrend. Nem nagyon szeretek számolgatni, utasításokat követni, gyorsan belegabalyodom, bestresszelek és akkor falási rohamokat kapok. Így úgy gondoltam valami "paleoszerű" étrendet követnék. Tehát kenyér, péksütemény, cukrászati csemegék, krumpli, kukorica, hüvelyesek, gabona és kukorica pelyhek, tej és tejtermékek kizárva.

Amit ennék: tojás, hús, zöldség, hal, gyümölcs. De ezeknek nem nézném a fehérje, zsír, szénhidrát tartalmát és nem számolgatnám az adagokat, kalóriákat.

Vajon jól csinálnám-e?


2013. júl. 1. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szokott aludni a gyereked?.. Ideje lenne rászoktatni a délutáni alvásra, és akkor lenne időd. Nem muszáj kimenned a házból, tölthetsz le tornákat. Vagy vegyél szobabiciklit, bármit.


Ha tojásból, húsból, stb-ből megeszel napi 3000 cal-t, akkor fejre is állhatsz, nem fogsz fogyni.

2013. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 azrengetegmogyoró ***** válasza:

Szerintem jól csinálnád.

Itt van néhány tipp, hogy tudsz sportolni babával:

[link]

2013. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sportnak csinálhatsz fegyencedzést (keress rá), ezt fal között meg tudod csinálni! Én nő létemre imádom, szerintem szórakoztató :)


Akkor ott a Callanetics, Pilates torna, ha ügyes vagy, ezek is meg tudnak izzasztani.


Mellé tényleg jó lenne egy szobabicikli...Ha már tempósan gyalogolni (nem sétafikálni) nem tudsz menni, akkor tekerj otthon.


Étkezésed jó lesz, de regisztrálj a kaloriabazis.hu-ra és nézd meg azokat a kajákat/mennyiségeket, amiket enni szoktál. Csak hogy kb. tudd, hogy miből mennyit érdemes enni.

2013. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*4 fal között
2013. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez jól hangzik, én is majdnem paleósan szoktam étkezni és nem számolok semmit (s ha képes vagyok levinni a szénhidrátot - ehhez nem kell számolni, tudom, miben van sok -, akkor fogyok).

Ahogy már mások is írták, otthon is tudsz mozogni, torna, tánc, súlyzózás... A fogyitársamnak egy 1 éves, elég élénk kislánya van, de rendesen tornázik otthon. Úgyhogy a gyerek nem lehet akadály ;)

2013. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy sportbabakocsit vagy ilyen 3-kerekű futósat és babát tolva menj futni még a baba is élvezni fogja
2013. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!