Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Most akkor lehet este kenyeret...

Most akkor lehet este kenyeret enni vagy nem, ha kalória kereten belül van?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 15:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

"nyár előtti méregtelenítő villámdiéta"

Aki ilyen baromságokat mondd, hogy nyár előtti méregtelenítés, meg villámdiéta, attól véletlenül se fogadj el táplálkozási tanácsokat. Legyen eszed, ne akarj magadnak ártani.

ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Minden este eszek kenyeret, és fogytam már 18 kilót. Kalóriakereten belül mindent lehet.
ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Bármikor bármit lehet enni, amíg belefér a keretbe
ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Oké, oké, köszi, megértettem 🙂
ápr. 22. 19:02
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Nyilván lehet enni csak nem fél kilót naponta. Én többnyire melegszendvicset eszem vacsira zöldségekkel. A fogyásom alatt is így volt, és azóta is, hogy súlyt tartok.
máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

11. Undorito a stilusod. Az elso valasz is a tied volt gondolom meg a tobbi kioktato valasz. A kerdezonek, mint irta, sosem kellett fogyoznia, honnan kene tudnia ezeket a dolgokat. Nem kell itt jatszani a nagy tudost, mikozben valoszinuleg valami sarki kozertes vagy. Vagy manikuros. Nem a gyakorin osztanad az eszt ilyen tudalekosan, ha vitted volna valamire. Bocs.


Kerdezo, igen, a kaloria kereten belul barmit ehetsz, mas kerdes, hogy a kenyeret jobb lenne elhagyni. Volt egy lepontozott valaszolo, aki irta, hogy a siker tartalom se mindegy meg h regen nem ilyen volt a kenyer, na az is teljesen igaz.

máj. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Es kerdezo, a kaloria szamolasnal konkretan a napi kaloria kereted akar csak nutellabol is allhat. Ha a keretet nem keped tul. Ezzel szerintem lehet szemleltetni, hogy onmagaban a kaloria szamolas azert eleg felrevezeto, bar fogyni fogsz, azert nem mindegy mit eszel. Raadasul nem lehet sokaig tartani azt hogy szamolgatod a kaloriakat.
máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1.

“Ha 2024-ben ez a kérdés komoly a részedről, akkor nincs miről beszélni.“


A bunkosag netovabbja az osszes valaszod. Gondolom egesz eletedben fogyoznod kellett, azert vagy akkora szakerto. Szerencsere a kerdezonek nem kellett eddig fogyoznia.

máj. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!