Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nagy bűn napi két zsemle?

Nagy bűn napi két zsemle?

Figyelt kérdés
Természetesen jól telipakolva zöldségekkel.

2017. jan. 11. 23:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Nem bűn. Senki sem fog elítélni miatta.

Nyugodtan egyél. Ennyitől semmi bajod nem lesz. Nem leszel emiatt egészségtelen. Sőt! Az az egészséges, ha mindenfélét eszel, semmit sem zársz ki teljesen.

Csak akkor ne mondd másoknak, hogy paleozol, mert erre biztosan ugrik a többi paleos :)

2017. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Micsoda?Én suli után van amikor bevágok hármat egyszerre.De igen attól függ, hogy diétázol e
2017. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
5 #-ös tudom, de én nem arra válaszoltam! Ezt is nehéz felfogni ugye? :)
2017. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szia kérdező. Én amióta lefogytam és nem iszok semmi mást szénsavmentes ásványvíz és csapvízen kívül azóta bármit és bármennyit ehetek nem sokat változik a testsúlyom (70kg). Viszont azt most megjegyezném, hogy nem vagyok édesszájú ami sokat számít kalóriára tekintettel.

Minden nap délután 6 előtt már nem eszek nehéz ételeket, ha még is csak mértékkel, és ha csak valamit nassolni szeretnék akkor arra puffasztott rizs tökéletesen megfelel. Amikor eszek egy tál ételt, azt általában megfelezem képzeletben, majd a felét elfogyasztom és várok 10-15 percet, ha utánna is éhes vagyok akkor elfogyasztom a maradékot is a tálból. Elhiheted nem kell mindig megenni az egészet ami a tálba van :) Mióta ezt a rendszert használom nincs gondom az éhséggel, de a kilókkal se.

2017. jan. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
43%
Paleo? Nyers mammuthús, ami te vadászol. Még bogyók, amiket gyűjtögetsz. Máskülönben egy kamu vagy, a paleo szégyene!
2017. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!