Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 300ml kefír és 2 magvas...

300ml kefír és 2 magvas zsemle (barna) sok ebédre?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Sok? Nem. Elég? Az sem. Egészséges? Nem. Van benne elég fehérje? Nincs. Inkább arra kéne figyelni, hogy rendes arányban vigyünk be makrotápanyagokat a szervezetünkbe, mintsem éhezős fogyókúráktól várjunk csodát? Igen.
2016. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló mindent elmondott. Ez minden, csak nem egészséges, ezzel csak éhezel, ami meg felesleges, mert utána szépen visszaszeded majd a kilókat. Próbálj inkább valami sovány húst enni zöldséggel és rizzsel, vagy ha már zsemle, akkor mondjuk teljes kiőrlésű zsemlét sok zöldséggel és sovány sonkával vagy ilyesmivel, szendvicsnek.
2016. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kefírrel nincs baj. Tudom, hogy most nagy divatja van a tej ellenes táplálkozásnak, de ha birod az ilyesmit, ehetsz nyugodtan. Én minden nap megeszek reggelire egy 375 grammos natúr joghurtot lenmaggal és útimagfűvel kikeverve és működik. Ez tette rendbe az anyagcserém, plusz délig simán kiatart. A zsemle szerintem súlytartásnál jó, bár ki kell tapasztalni, mennyire tudsz fogyni szénhidráttal. Valakinek megy, nekem sajnos nem.

Egyébként soknak semiképp sem mondható, tényleg a szervezetetdtől függ, hogy hasznosítja.

2016. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Még egy koplalós baromság...


Pont ma írtam egy kérdéshez elég hosszú választ, olvasd el:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__77..


Csak te mozogj mellette bátran, heti 3-4 aerob, illetve heti 3 teljes testes súlyzós edzés!

2016. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!